• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Výměna komfortky/pojistkové skříně - nefunkční stahování oken

Jirka17

nový člen
1
Ahojte,
Mám M3 2005, 2.0 110 kw a měl jsem bohužel problém s obrysovými světly a osvětlením interiéru( když jsem přepnul páčku světel do první polohy, tak ne vždy se osvětelní zaplo), příčinou bylo špatné relé v komfortce / pojistkové skříní pod příhrádkou u spolujzdce. Koupil jsem stejnou/použitou na ebay, ale uplně stejný typ, viz přiložené fotky. Kontroloval jsem pojistky a vše sedělo, bylo to uplně shodné. Jakmile jsem skříňky vyměnil, tak světla fungovala jak mají, ale kompletně mě přestalo jet stahování všech oken. A prosím, nejdná se o to, že bych je to znovu "nenaučil", jak se vždy musí dělat když se odpojít baterka. Prostě nejde stáhnout žádné okénko ani od řidiče, ani z jiného místa. Když zmáčnku tlačítko od řidiče, tak tam cvakne, ale nic se nestane. Pojistky jsou ok.
Nevíte, zda se také nemusí nějak "zresetovat" ŘJ když se vymění celá skříňka nebo něco takového?
Nemáte s tím někdo zkušenosti?

Díky moc,
Jirka

nova.jpg puvodni.jpg
 
Back
Top