• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Vymena obrysoveho/parkovacieho svetla halogen problem

miroslav3d

nový člen
7
Dobrý den
Mám Mazdu 3 Hatchback BM 2016 . Prestala mi svítit halogenka v obrysovke vpredu vlevo W5W tušim. Skoušel som ju vymenit podla návodu. K patici sa dostanem cez podbeh ale nedokážem ju vykrútit. Zápasil som tam s nou dobru pol hodinu. Je možné že je tam nejak zapečená prípadne je v tom nejakej jinej fígel než ju vykrutit dolava a odtiahnut von jak píšou v manuáli?
Dakujem

Capture.JPG
 
jen pro upresneni, zarovka je obycejna, navod plati pro verzi svetel s halogenovyma potkavackama
xenony tam maji led
 
Fígl tam není. Jen klasická patice pootočit - vytáhnout.
Většinou je tam hodně nečistot tak pomůže zatlačit patici trochu směrem do světla.
 
Jo klasicke halogeny mám ve všech svetlech. Vybava Atraction tusim. Tak dakujem skusim to zas cez víkend.
 
Bude tam Challenge/Emotion. Attraction už má LED/xenon. Držím palce, ať se zadaří ;)
 
Back
Top