• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

manuál Výměna převodovky

LuPa

nový člen
2
Zdravim jeste jednou, nerad plevelim M3 vlakno M6 dotazy, ale zda se mi ze najit prevodovku na M6 GJ 2.2 AWD je na allegru i ebay orisek. Mate nekdo info jestli typ D6050 je vhodny i pro verzi AWD? Pripadne jake oznaceni hledat? Nektere inzeraty ho uvadi jen pro 2wd a nektere i pro Awd , takze jsem z toho lehce zmateny ? diky za radu1661368300300.jpeg
 
Zdravim jeste jednou, nerad plevelim M3 vlakno M6 dotazy, ale zda se mi ze najit prevodovku na M6 GJ 2.2 AWD je na allegru i ebay orisek. Mate nekdo info jestli typ D6050 je vhodny i pro verzi AWD? Pripadne jake oznaceni hledat? Nektere inzeraty ho uvadi jen pro 2wd a nektere i pro Awd , takze jsem z toho lehce zmateny ? diky za raduZobrazit přílohu 41986
Převodovka D661-03-000 je jen pro M6 2.2 AWD (od 2014 do teď), tohle je IMO jen předohrab a ty tam potřebuješ mít "D61". Odhaduji z toho, že kalibrace ŘJ motoru u 2WD končí na SH06060 a u 4WD na SH06061. Tahle je vyrobená 2014 v květnu, to ještě 4x4 nebyly na světě.
 
Ahoj Mel bych dotaz.. po najezdu na kus ledu se mi nejspise uplne rozsypala prevodovka s tim ze podle servisaka je v obalu i dira a tece tam olej...nechci kupovat funglovku protoze to se mi do 11 let stare mazdy moc nevyplati...nema nekdo zkusenosti jestli je Levostranna a pravostranna prevodovka zamenitelna?ted mam prevodovku s cislem D651-03-000 a na ebayi koukam po jedne kde ma popis D601 a D651 ...ma s tim nekdo zkusenosti?

Dekuji
 
Ahoj Mel bych dotaz.. po najezdu na kus ledu se mi nejspise uplne rozsypala prevodovka s tim ze podle servisaka je v obalu i dira a tece tam olej...nechci kupovat funglovku protoze to se mi do 11 let stare mazdy moc nevyplati...nema nekdo zkusenosti jestli je Levostranna a pravostranna prevodovka zamenitelna?ted mam prevodovku s cislem D651-03-000 a na ebayi koukam po jedne kde ma popis D601 a D651 ...ma s tim nekdo zkusenosti?

Dekuji
Jeste edit mam k dispozici D6050 pro M6 vi nekdo jestli pasne do predokolky M6 2.2D ?, diky
 
Back
Top