• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Vyvaření karoserie (DC, CL...)

Jinks

nový člen
1
Dobrý den mazďáci,
jsem jedním z Vás, pro které je vůz značky Mazda víc, než jen spotřební záležitost, řekněme možná něco jako součást identity. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl napsat Vám do tohoto diskusního fóra. Mám starý vůz - Mazdu, určitě bych jej mohl vyměnit za jiný - prodat, atd., kdybych chtěl, ovšem já nechci, jelikož mi plně vyhovuje a jak jsem naznačil, mám k němu i jistý vztah. Jak jistě velmi dobře víte, tradiční diagnosa starých Mazd je postižení korozí, někdy lidově zvána hnědý mor či liška. Tento hnědý mor už napadl zadní lemy a spoje prahů, a to jak s přední, tak i se zadní částí vozu. Vzhledem k tomu, že se na takovou opravu v domácích podmínkách necítím být odborně zdatným, neví někdo z Vás, prosmí pěkně, o někom, kdo by to kvalitně dokázal udělat a to v lokalitách, uvedených v nadpisu tématu - Děčínkso, Českolipsko, možná i Liberecko.
Děkuji za každý příspěvek.
 
Back
Top