• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Z ničeho nic nechce chytnout

Zdeněk Studna

nový člen
4
Zdravím všechny
Mám mazda 6 rok výroby 2006, 1998cm3 105kw nafta
Z mazdickou jednoho dne jsem prijel domu chcipnul jsem a druhý den už jaem nenastartoval, měl jsem to ted mesic u svého automechanika a ten udělal novou kostru vyměnil zhavici svíčky, dpf filtr skontroloval rozvody zkontroloval ane mazda nechce naskočit. Zkoumal i imobilizér a tim to taky není. Mazdu ae podaří nastartovat jen pomoci startovacího spreje pak chytne a drží otacky nechcipa, tahne jak divá, i když ji ohrejem a chxipnem tak už ne naskočí, jen točí ale nenaskoci. Automechanika už to vzdal a neví co dal, ja sháním jiného ale zkouším napsat aem jeastli nekdo nemá podobnou zkušenost. Za případné typy budu rád. Hezký den a hromadu najetých kilometrů bez nehod
 
Ahoj, mě třeba Mazda nechtěla naskočit kvůli vadnému čidlu na klikové hřídeli, jenže to vypsalo chybu na diagnostiku a dělalo jen po zahřátí. Co SCV ventil na čerpadle? Je mi divné, že když to natočíte pomocí start spreje, tak to jede, dokud to sám nechcípneš, jestli jsem to pochopil.
 
Back
Top