• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

podvozek Zadní pružiny

ELARY

nový člen
9
Ahoj,musím vyměnit zadní pružiny / jedna praskla/ a jsem trochu zmatený ohledně kódů :

Nějaký on line katalog našel kód KF57-28-011 a tento kód se uvadí přes VIN nebo typ auta i na některých e-shopech , ale v některých se objevuje kód KF72-28-011B
Neuměl by někdo poradit co je správně,prosím ? Případně doporučení značky ? Člověk co mně děla auta doporučuje SACHS .
Díky, Radek
 
Písmeno na konci označuje jen novější typ originálního dílu. Díly jsou zaměnitelné a číslo bez B už se nevyrábí. Sachs je známá značka, montuj to tam.
 
Děkuji Ti.A je nějaký rozdíl mezi KF57 a KF72?
Zkoušel jsem hledat ale nezdařilo se mně.E shopy zmiňují na moje auto oba typy ,ale...
Ještě v té KF57 jsem našel značku Lesjöfors-je to ok nebo?
Děkuji Radek
 
Děkuji Ti.A je nějaký rozdíl mezi KF57 a KF72?
Zkoušel jsem hledat ale nezdařilo se mně.E shopy zmiňují na moje auto oba typy ,ale...
Ještě v té KF57 jsem našel značku Lesjöfors-je to ok nebo?
Děkuji Radek
Jaké je VIN?
 
JMZKEK97600308813
Zadní pružiny podle VIN: KF57-28-011C (poslední písmeno nehraje roli = může být i A nebo B)

osobně bych šel do těhle:
 
Moc děkuji, mám jasno,tedy KF57.
Co ty Lesjöfors,budou v pohodě? Sachs jsem s tímhle kódem v CZ nedohledal.diky
 
Back
Top