• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Změna barvy diody

Ladman

výkonný člen KLANu
504
Omlouvám se předem za asi blbej dotaz, ale zajímalo by mne, zda lze změnit barvu rozsvícené diody. Konkrétně u tlačítka aktivace vnitřní cirkulace mne ta oranžová štve. Když to někdy zapnu kvůli kouřícímu autu přede mnou nebo smradu z pole, tak na to pokaždé spolehlivě zapomenu a mám to zapnuté dokud se mi nezačnou mlžit okna. Kdyby ta oranžová šla změnit na červenou, určitě by to bylo lepší. Samozřejmě mám na mysli softwarovou změnu, ne žádné pájení, ap.
 
Diody v ovládání nejsou RGB, takže změna barvy bez fyzické výměny LED není možná.
 
Tak to nemá ani Tesla. :D A ještě adresovatelné RGB diody a ještě k tomu ovládané "nějak softwarově" s otevřeným kódem do kterého můžeš zasahovat...
 
Také "Láďa Hruška" riešenie - prelepiť kontrolku červeným priesvitným igelitom.

Tak som si kedysi zmenil farbu podsvietenia klávesnice na mobile, ale je fakt, že tam bolo podsvietenie trošku silnejšie..
 
Stejně i kdyby ta barva byla jiná, tak je to mimo hlavní zorné pole a po týdnu by opět na to zapomínal ... jediné řešení je, že by musela BLIKAT :)
 
Takú dôležitú vec je potrebné premietnuť na HUD hneď vedľa rýchlosti.. :cool:
 
Back
Top