• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Zpětné zrcátko - krytka

Magic

člen KLANu
90
Zdravím,

manželku na D1 trefil kamion do pravého zpětného zrcátka. Přišli jsme o nějaké plasty, ale zbytek naprosto záhadným způsobem potom, co jsem to ručně překlopil zpět nějak funguje.

Vzhledem k nouzovému stavu váhám jestli spěchat na servis, nebo to udělat až šílenství opadne. S pojišťovnou už to mám vyřešeno a čekají pouze na doklad o opravě.

Můj dotaz zní jestli dle fotografie, kterou přikládám soudíte, že by mohla být potenciálně problém vhlkost. Předpokládám, že kabely jsou zaizolované, takže můžu být v klidu a není kam spěchat?

Jde o Mazda 3 Revolution 2,0l G165 r.v. 2018, tak mne v krajním případě napadlo ještě provizorní řešení a to koupit ten plast z e-shopu a pokusit se ho tam "nacvaknout". Jestli je ale montáž složitější a nějak se to tam lepí raději to nechám na servis.

http://www.nahradni-dily-zh.cz/zbozi/820808/Kryt-praveho-zpetneho-zrcatka.htm

Díky moc.

IMG_20200317_143321.jpg
 
Poslední úprava:
Back
Top