1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
 2. Ahoj Host,

  dovolte nám předem několik poznámek k problematice ochrany osobních údajů na těchto stránkách. Veškeré osobní údaje, které zpracováváme a které jsou uživatelem zadávány při registraci, spadají pod oprávněný zájem - údaje jsou nutné k provozu internetového fóra a k věkovému omezení jeho uživatelů (nad 13 let). Zpracovávané osobní údaje lze kdykoliv odstranit pomocí funkce Odstranit účet. Mimo osobních údajů zadávaných při registraci zpracováváme (a periodicky odstraňujeme) IP adresy příchozích návštěvníků formou logů. Tyto de facto technické údaje jsou nezbytné pro diagnostiku, vyhledávání možných bezpečnostních incidentů atp. a taktéž spadají pod oprávněný zájem. Jiné osobní údaje nezpracováváme, ani nevyžadujeme.

PaKo

Dvě CX-5 funglovky (White Pearl & Titanium Flash)

Dvě CX-5 funglovky (White Pearl & Titanium Flash)
PaKo, 19. 12. 2015
Lubos1 se to líbí.
  Nejsou zde žádné komentáře k zobrazení.
 • Album:
  2015-12-19 LEDkování a voskování Praha
  Nahrál:
  PaKo
  Datum:
  19. 12. 2015
  Počet zobrazení:
  338
  Počet komentářů:
  0

  Údaje EXIF

  Velikost souboru:
  1,6 MB
  MIME typ:
  image/jpeg
  Šířka:
  2736px
  Výška:
  1824px
   

  Poznámka: EXIF data jsou uložena u platných typů souborů v okamžiku, kdy je fotografie nahrána. Fotografie mohla být od tohoto okamžiku upravena (otočena, převrácena, oříznuta atd.).