• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

benzín 2.5 2015 i-eloop

tikky2320

nový člen
6
Ahoj,

Pred pár dňami som kúpil mazdu 6 2015 2.5 s i-eloop. Vyzerá to tak, že mám problém s nabíjaním i-eloop. Ukazuje, že sa nabíja, ale nikdy (teda raz sa stalo) nenabije viac ako je na foto. Tak isto za cca 500 prejdených km mi iba raz zasvietil indikátor batérie v podmienkach i-stopu, iba raz napísalo i-stop ready, ale po minúte sa to zas zmenilo na not ready. Baterka tam je nová, exide 65Ah EFB. SOC ukazuje 0%. Predtým som tam mal 4ročnú mazda (výrobca exide) baterku, tam to tiež nefungovalo, SOC 0% tiež. Preto som kúpil novú a žiadna zmena.

Prosím, má niekto nejakú radu? Žiadna chybová hláška a diagnostika tiež čistá.

IMG_4003.jpeg
 
Robilo mi to to isté keď som menil alebo nabíjal batériu. Musel som ju inicializoval a potom to fungovalo. Spravil som ťa ako to je na odkaze

Odoslané z 23030RAC7Y pomocou Tapatalku
 
Ďakujem za odpoveď. Skúšal som to všelijakými spôsobmi ktoré som našiel, ale nikdy nič nepomohlo :/
 
Myslím že to nieje chýba v i-loop systéme. Je to iba v tom že auto zatiaľ neprialo batériu a preto ti ta ikona nesvieti. Mal som to isté a tak isto sa mi to správalo.

Odoslané z 23030RAC7Y pomocou Tapatalku
 
Ani ten i-eloop nedobijalo? Resp ukazuje že dobíja, ale nenaplní sa?

Na predfl som s tým nikdy nemal problém, tam mi s novou baterkou ihneď fungoval ieloop aj start stop :/
 
Áno úplne ako píšeš,tiež mi to nedobijalo a nesvietila mi ikona batérie,úplne identický. Nastalo mi to po dobití batérie,ktorá už bola na poly mŕtva. Po kúpe novej tiež Varta som spravil tu inicializaciu čo som ti poslal a všetko začalo fungovať aj štart stop s i-loop.

Odoslané z 23030RAC7Y pomocou Tapatalku
 

Podobná vlákna

Back
Top