• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

323f BG klakson

celerkiss

nový člen
3
Zdravím. Rozhodl jsem se v mojí mrkačce opravit klakson, který nefunguje od doby kdy jsem ji koupil. Bohužel si s ní předchozí majitel dost hrál, a tak chybí spínání ve volantu. Navíc když spojím konektor s kostrou ručně, slyším sice relé sepnout, ale klakson nic. Což mne přivádí k myšlence zdali nějaký klakson pod kapotou vůbec je. Bohužel nevím kde by měl být. Poradí mi někdo kde ho hledat? Za každý tip na opravu budu vděčný.
 
Bohužel jsem zde nic nenašel. Spíše by se mi hodilo kdyby mi nějaký vlastník vyfotil přesné místo, abych věděl kam případné nové klaksony umístit. Nicméně děkuji za radu.
 
Zdravím! Možná už je moje odpověď zbytečná, nicméně přesto ji raději pošlu. Na mé Mrkačce je klakson až úplně u kabiny na řidičově straně. Z pohledu zepředu do motorového prostoru je (dalo by se snad říct) až schovaný za uložením předního tlumiče. Má tvar takového menšího amplionu a je z černého plastu. Mimochodem, už jsem si kolikrát lámal hlavu, jaktože směřuje do boku a ne před auto...
 
Back
Top