• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé 9. letný Mazdazraz Japonec.sk/.eu - 19 - 21. června 2015

pweter

výkonný člen KLANu
105
Najväčší slovenský portál zameraný pre fanúšikov Mazdy Japonec.sk/.eu organizuje v lete zraz cez víkend 19 - 21.6.2015
Posledné 2 roky bola účasť cez 70 áut a tento rok podľa počtu predregistrovaných aút, toto číslo bude hravo prekonané. K dnešnému dňu je registrovaných 44 áut.
Ja tam idem z Ostravy, takže rátam tak 240km. Pre predstavu o lokalite, tak podľa map.google.com, je to asi 90km juhovýchodne od Trenčína alebo 200km od Vyškova.
Ubytovanie je: chatky/penzión/stany/autá. Posledná info čo mám hovorí, že chatky a penzión sú už rozobraté.

Odkaz na hlavnú stranku alebo bližšie podrobnosti Tu
 
Poslední úprava:
"Posledná info čo mám hovorí, že chatky a penzión sú už rozobraté"
To jesraz na pytel bez ubytka v centru dění po cestě 500km
 
Ja viem no.
Ale vieš, oznam o zraze vyšiel mesiac pred založením fóra. Tak aj s vedomím, že už nie je voľné normálne ubytovanie, som to sem postol. Isto by sa nášli dobrodruhovia, ktorí ešte môžu prespať iným spôsobom, napr. jeden známy z Ostravy na M626 prespí v aute
 
Checkol som ešte raz info u admina, či niečo nie je voľné.
Uvoľnila sa jedna celá chatka a asi aj v penzióne bude ešte niečo voľné. Treba si do penziónu zavolať a overiť izby.
 
Fakt nevim, mam tou dobou cestovat do Hevizu, tak snad na kukačku ;)
 
Uvidíš ;) veľa ludí tam chodí len na deň, ale tiež pravda, že nejdú z takých vzdialeností ako my...
 
Bouu : v CX5 se nedá spát ? V GH jsem prospal už několik víkendů i s mou malou dcerou, úplně na pohodu :)
 
No tak páni, príde niekto? :)
Bol som 2x na Mazdazraze vo Veľkom Meziříčku a 2x na zraze japonca. A tu bola(aspoň podľa mňa) o dosť lepšia partia mladých ľudí.
 
já jsem byla v Meziříčku a na srazu japonce.sk a to se nedá srovnat. V Meziříčku to nemělo chybu a byla tam i super parta lidi, to se bohužel nedá řict o japonci.sk, protože tam to je podobné Mazdaclubu, tam je to klub pár vyvolených a vztahy tam nejsou nejlepší a ani sraz nebyl dobře zorganizovaný a ubytování je tam také jen pro vyvolené a ostatní ať si spí, kde chtějí.
 
to je pravda to ti absolutně neubírám. Ráda bych vyrazila na Slovensko na sraz, ale bohužel pro mne není kam. Třeba na Mazdaklubu.sk se to zarazilo úplně a srazy žádné. Co se týče českých větších srazů, tak je to také špatné. Mazdakvas už asi nikdy nebude :( , tak snad Pálava bude pokračovat,protože mám strach, že i o tu my Mazďáci přijdeme :(
 
Back
Top