• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

benzín Aditivácia prémiového paliva

mato2

nový člen
10
Zdravím, je tu niekto kto dáva aditíva aj do prémiového paliva? napríklad Maxmotion 100 alebo iné prémiové? napríklad Millers injector cleaner, power ecomax, CVT? poprípade vif? čítal som kopu príspevkov no nikde som nenašiel jasnú odpoveď alebo nejaké skúsenosti s tým... Nechcem prémiove palivo aditivovať stále no aspoň zo 2-3 nádrže raz za čas + to trochu prebehnúť svižnejšou jazdou. nejaký váš názor? Mám 89kw verziu. ďakujem
 
Nejen že je to zbytečný, ale spíš přímo škodlivý (pro katalyzátor). Buď tankuj prémii nebo aditivuj obyčejný palivo.
 
Já beru vervu 100 a odjakživa do všech aut přidávám VIF co mám v kanystru. Občas se tu píše po netu že příliš aditiv může i škodit a můj názor je ze to pokládám za blbost a dělám to tak stále pro dobrý pocit. Určitě nepridavat aditiva do oleje. To je blbost a stačí měnit olej častěji..

Mazda 3 BN
 
Môže mať aditivovanie obyčajného paliva lepší vplyv na prečistenie agregátu ako prémiové?
 
Po
Môže mať aditivovanie obyčajného paliva lepší vplyv na prečistenie agregátu ako prémiové?
Pokud ti stačí 95 a nevyžaduješ stooktan, tak za mne je lepší volba aditivovat si sám. Dávám osvědčený VIF ve správném poměru k palivu a mám tudíž jistotu, že aditivace není ošizená.
 
Back
Top