• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Aké používate polohovacie zariadenie k PC / TV ?

Já jsem měl vždycky Logitech, prostě mi vyhovuje. V dobách kdy jsem hrál fakt fest (i nějakou tu ligu a tak ve Vietcongu) byla pro mě nejlepší myš na větě https://mysi.heureka.cz/logitech-mx518-gaming-grade-optical-mouse/ , dodnes ji má matka u compu a slouží už přes deset let :)

Teď mám tuto http://support.logitech.com/en_za/product/g500s-laser-gaming-mouse ta má i ta zmiňovaná závažíčka a jakože dobré, akorát ten oplet na kabelu se trochu kurví, jinak spokojenost.

Imho je drát/bezdrát otázkou osobní preference, já volím drát, protože myšku mám jen u PC, nikam to nestěhuju, kabel mi nevadí a vyhovuje mi tvar, hmotnost a to, že nemusím řešit baterky, nebo nabíjení.
 
dodávám, že můj skill je cca z roku 1997, tehdy jsem byl přeborník v naší firmě. Od té doby hraju maximálně občas nějaký online Texas Holdem....
:D To ja soutezil s babickou kdo bude lepsi v obdobe pacmana a to cd-man. Tehdy donesla domu ze skoly (byl snad rok 95) 286 nebo 386, uz nevim a hrali jsme cd-mana, takze vim o cem mluvis :D ale to uz je jine tema. ;)
 
ano, ano. A jiné téma na téma HRY už tady máme, takže zpět k hlodavcům, tačpedům a trekbólům :)
 
Ja mám pořád MX518. Teď ji používám v práci a spolecne s gelovou podložkou super, neboli z ní ruka. Sice už mám prodřené logo a dekorační folii, ale stále bezproblemově funguje. Škoda že ji nevyrabí, hned bych bral do prace novou :)
 
Já používám tyhle dva kousky:

- na hraní a běžný používání Steelseries Diablo edition.

7 tlačítek, paměť na dvě různé rychlosti (přepínač a informační led nad kolečkem)
SteelSeries_Diablo-III_mouse_front.jpg
61dF165ZSBL._SL1500_.jpg

- Když sem línej vstát z gauče nebo třeba poslouchám mp3/koukám na filmy tak mám bezdrátovou Logitech MX-Air

která funguje jednak jako myš a jednak i jako ukazovátko když ji držim v ruce ve vzduchu jako ovladač od televize. Je uzpůsobena pro multimédia dá se sní jednoduše stisknutím jednoho tlačítka a pohybem ovládat například hlasitost listovat v knihovně pozastavit/spustit přehrávání atd. místo kolečka má inteligentní dotykový scroll bar (rozezná pomalý nebo rychlý pohyb)

450.jpg


Obě dvě myši jsou symetrického tvaru což je super, jelikož úplně bytostně nesnášim ty asymetrický šity co se většinou vyráběj.


- Jako podložku používám Roccat Alumic

je to oboustranný hardpad s dvěma druhy povrchu (pro citlivost a rychlost) a nemůžu si ho vynachválit.
ImgW.jpg
 
aaa pán je fajnšmekr :) jinak co se týče symetrický/asymetrický myši, tak IMHO to záleží na vkusu každého soudruha.
 
Treba @Deri pouziva mys obema rukama a nebo ma symetrickou i jednu ruku samostatne. Myslite, ze ma dva palce nebo dva malicky? :D
 
Back
Top