• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Aktualizace map - chyba

Prosím o upřesnění. Jsem majitelem CX3 asi měsíc u prodejce jsem sd cartu s navigací nekoupil - chtěl cca 15000 ted tady pročítám fora a čumím karta se dá málem koupit za desetinu ceny a není problém alespon tak to vypadá. Kde ji tedy koupím?- odkaz na předchozí straně nefunguje a jak ji tedy bezpečně nainstaluji do mojí novoučké cx3 a v neposlední řadě jak je to opravdu s aktualizací? Ještě bych upřesnil že moje autíčko je rok vyr. 2018 a na ebay kde jsem se samozdřejmě díval jsou karty označené pro r.v. 2017 - mohl by to být problém?Předem děkuji za každou odpověd.
 
Mají tam i karty 2016-2017-2018.
Spis si dej pozor na dodavatele map (Here, TT, Navigon) a pro který region je určena.
Já objednal Here aspoň z toho co jsem se kde dočetl na model 2017.
Někteří neposílají do ČR. Takže to teď sám jedu přes adresu v UK za 40£ celkem. (Soukromá adresa, tedy ne, nemůžu pomoci)
Za 3000 jde koupit i od prekupnika v ČR.

Vložit kartu do slotu v autě. Pokud nepojede, nainstalovat Mazda soft na PC/Mac a registrace a aktivovat kartu. Opět vlozit do auta. Za 100km se fixne na VIN. Jinak je to draha SDkarta. :)

Pokud jsem to pochopil dobře, je dobře ji hned 1:1 naklonovat do zálohy.
 
Zdravím Pánové,dostal jsem navi kartu k autu,to jsem ale kupoval v německu,navigave tedy mluví německy,zkusil jsem nastavit výchozí jazik a po vypnutí a znovuzapnutí infotaj. zase zadat cz. ale stále to kváká německy nevi někdo co s tím?
 
Zdravím Pánové,dostal jsem navi kartu k autu,to jsem ale kupoval v německu,navigave tedy mluví německy,zkusil jsem nastavit výchozí jazik a po vypnutí a znovuzapnutí infotaj. zase zadat cz. ale stále to kváká německy nevi někdo co s tím?
Zkus aktualizovat kartu přes PC a provedení výběru co chceš na kartě mít snad přepíše i jazyk.
 
Zdravím Pánové,dostal jsem navi kartu k autu,to jsem ale kupoval v německu,navigave tedy mluví německy,zkusil jsem nastavit výchozí jazik a po vypnutí a znovuzapnutí infotaj. zase zadat cz. ale stále to kváká německy nevi někdo co s tím?
Nedával jsi pozor při přepínání, přepni třeba do angličtiny, pak do češtiny a pozorně čti, na co se tě to ptá (jestli zobrazovat v češtině a zachovat angličtinu na ovládání pomocí hlasu, nebo jestli použít češtinu na hlasový výstup a nemít možnost ovládat hlasem).
 
Dnes nové mapy červenec 2020 u mě aktualizace skončila 20.7,tak nic je to škoda,mohl jsem mít novější.
 
tak jsem dal aktualizaci a to stahování je něco šílenýho... za 2h 10%, tak aspoň doufam, že to dojede komplet a pošlape jak má...
 
Lidi, snad asi záleží nejen na kapacitě Vaší linky, ale i na momentálním vytížení toho naviextras serveru, ne? Tady to je jak souboj, kdo dál dotryská... :D Nebudeme si tu doufám dopisovat o tom, kolik procent kdo má staženo a jak dlouho to trvalo. :D
 
Back
Top