• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Android 10" montáž, dotaz na konektor

George69

nový člen
9
Ahoj,
Dnes jsem se pustil do výměny původního autorádia s kolečkama... Objednal jsem to nejlepší co jsem našel 10" Android 10 4+64G PX6.
V balení nebyl adaptér antény DIN, ten budu muset dokoupit cca 100Kč. (Android má pouze zdířku na antenní jack)
Našel jsem však ještě jeden nezapojený konektor, ten šel do původního rádia a nevím k čemu slouží a jaký adaptér budu potřebovat.
Zatím mi nefunguje ovládání z volantu, canbus krabička ve svazku k novému rádiu je. Pokud bude někdo vědět děkuji za rady. Viz foto..

001.jpg 002.jpg
 
Ovládání z volantu je přes odporové pole a dva vodiče, nejede přes canbus. Konektor je od GPS antény.
 
Díky. K čemu ale slouží GPS anténa v základním autorádiu, ten kolečkovej krám si taky dokáže poradit s navigací?

original.jpg
 
Předinstalovaná kabeláž?

Odesláno z mého Mi 10 pomocí Tapatalk
 
To mě taky napadlo, jenže to rádio má na něj zdířku a kabel byl v ní. Aby kabel neplandal tak se udělal v radiu konektor na připojení ..? Teda jí nevím, ale to je i na japončíky přílišná dokonalost.
 
Tak to bude USB konektor. V příloze zapojení konektoru, všimni si, kde je Steering switch1 a Steering switch2.
 

Přílohy

  • AUDIO UNIT [WITHOUT CENTER DISPLAY].pdf
    249 KB · Zobrazení: 29
Poslední úprava:
Vypadá to, že má @shr3k s USB pravdu a kdyby to také někomu pomohlo, pomocí redukce na obrázku pravděpodobně zprovozním i USB v loketce, Steering switch1 a Steering switch2 ještě probádám.

redukce.jpg
 
Poslední úprava moderátorem:
Mám podobný problém. Vyměnil jsem původní rádio za android a na novém rádiu mám vyvedeny dva USB konektory, ale ne konektor v loketní opěrce. Kde se dá taková redukce sehnat?
 
Back
Top