• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

nezávislý Auto Klement (dříve Autocentrum Pohona) - Roudnice nad Labem

Myjja

nový člen
1
Všechny zdravím,
jako celkem čerstvá majitelka Magdy 6 a občasná a dočasná obyvatelka Prahy jsem teď řešila akut problém s blikajícím ucpaným DPF. Už se mi s minulým autem stalo, že jsem se trochu spálila, tak jsem hledala mechanika - opravdu Mazďáka, šikovného, který mě nesedře z kůže a nejlépe Praha a okolí do 100 km. Dostala jsem tip a světe div se, ono to vyšlo. Sice auto do Roudnice z Prahy už sotva dojelo - byl to risk, ale vyplatilo se. Pan Ondřej Šuma z výše uvedeného autocentra byl moc ochotný a milý, svým přístupem udělal dojem už jen po telefonu a ujal se mě, ikdyž měl narváno. Filtr oživoval značně dlouho, ale nevzdal to a je zas jako nový...myslím, že jinde by se na to už vykašlali a scháněla by se náhrada. Výsledná cena byla taky nad mé očekávání, a to v pozitivním slova smyslu. No a aby to nebylo všechno, tak mi autíčko předali ještě vyluxované :) To jsem fakt koukala :)
Sice úplně nerozumím tomu, jestli je to Auto Klement nebo Autocentrum Pohona, nebo jak to s těmi názvy mají a ač už z dřívějšího autorizovaného Mazda servisu zbyla jen jedna garáž propojená s myčkou, tak si přístup a šikovné ruce pana Šumy nemůžu vynachválit. Na drobnosti to mám z ruky, ale na větší věci se sem budu určitě ráda vracet. Takže děkuji a vřele doporučuji.

[WIKI]http://www.pohona.cz/autoservis/[/WIKI]
 
Velice moc děkuji za velmi pozitivní hodnocení, spokojenost klientů je mým prvním přáním a snažím se o to :)
Ano, bývali jsme autorizovaným dealerstvím, nyní jsme nezávislými opravci. Nicméně zkušenosti s vozy Mazda máme od roku 1993, osobně jsem v této společnosti od roku 2005. Pokud by někoho zajímaly podrobnosti, rád je s ním proberu na telefonu 777 323 192 nebo se můžeme sejít na sklence limči nebo kávě ;)
 
Na tento servis jsem narazil díky doporučení a už první návštěva mě přesvědčila o tom, že nemá cenu jezdit někam jinam. Když jsem zde byl po prvé, říkal jsem si, že to snad nemůže být ta malá automyčka, nicméně už první setkání s technikem bylo příjemné a hlavně profesionální. Vše je předem i po servisu vysvětleno a ukázáno. Srovnání s jinými servisy? S předchozími auty jsem jezdil pouze do neautorizovaných servisů, tak v tomto případě je snad srovnání zbytečné, nebo spíš nesrovnatelné, ať už od samotného jednání se zákazníkem, přes práci, až po přebírání vozu. Na práci, výměnu a jiné se zde můžete vždy a plně spolehnout. Cena? může být proti neautorizovaným servisům o nějakou tu korunu dražší, ale ta jistota, spolehlivost a hlavně i fakt, že to co zde udělají vydrží déle, za ten příplatek stojí. I když říkat “příplatek“ není přesné, jak jsem říkal, co zde udělají, vydrží déle a s naprostým klidem, takže ve výsledku vás to dráž nepřijde.
Hodnocení jsem si nechal na chvíli, kdy už budu mít více zkušeností s tímto servisem, aby samotného hodnocení bylo objektivnějším.

Závěrem jen dodám, že do jiného servisu mě už nikdo nedostane.
 
Back
Top