• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Auto Mírová Chodov

Zundapp

nový člen
3
Důrazně chci varovat před tímto autobazarem, koupil jsem tam Mazdu 323F dle inzerátu ve výborném stavu bez investic, s autem se udělala krátká zkušební jízda, když mi řekli, že to mám otočit, hnedka jsme se vrátili do bazaru. Při podpisu smlouvy se dala do smlouvy cena: 2000 Kč, s tím, že je vadný motor a převodovka, po mém protestu, že tohle nepodepíšu, majitel se začal chvástat, že je auto v pořádku, že to je jen u levných aut, pro jistotu kvůli reklamaci. S autem jsem nedojel ani domů, kámoš pro mě jel odtahovkou po půlce trasy. Celou dobu mi slibují, že pošlou peníze co jsem jim tam složil na přepis zpět, ale pořád samé výmluvy a zatím ani kačka na účtě, vyhněte se ve vlastním zájmu těmto podvodníkům, ať nenaletíte jako já.
 
Poslední úprava:
Tak to upřímnou soustrast, to jsou opravdu gauneři. Bohužel, s tím nemůžeš ani na obchodní inspekci, draze zaplacená zkušenost... Při troše štěstí by se snad dala zrušit kupní smlouva, ale to budeš pořád deset litrů v mínusu.:(
 
Už je to jedno, já to auto už prodal, koupil to jeden fanoušek Mazdy z Votic, jde mi o to aby se nenapálili ostatní, proto jsem to sem napsal, takže pozor na ně na podvodníky :)
 
Já jsem koupil od Lukáše tu Mazdu, s tím idiotem z bazaru domluva jak s nevim čim radši, z naší strany poslány papíry plus veškerá potřebná dokumentace k přepisu plus peníze na přepis a bursíkové do 3 dnů u něj po koupi a papíry mi zpět přišly až 4.10. a to až po výhružkách, jinak by to snad ani neposlal....Btw kdyby tu zvenčí krásnou Mrknu zespoda tak nezprasili jako třeba vejfuk opravenej alobalem, podvozek nezacákanej asfaltem a nosník opravenej kobercovkou tak bych opominul i tu komunikaci :D
 
Back
Top