• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér AUX do RX-8 2003

marvantes

nový člen
6
Ahojte!

V neděli se připojuji k majielům tohoto vozu a i když se Vám to možná bude zdát jako blbost, docela jsem si navykl na hudbu z mobilu v autě. Bohužel verze 2003 nemá aux... Na internetu jsem sice našel nějaké konektory ale všechny byly 2004+ a nebo pak FM transmiter do zapalovače, ale to nemá kvalitu hodnou BOSE...

Poradíte? :) Díky moc.

PS: vím, že bych mel vyměnit svíčky, kabely, cívky ale nemáte někdo odkaz které přímo? ať nekoupím nějakou blbost.
 
Vezmi si brejle a trochu logiky: "V menu rádia musí být možnost vybrat zdroj hudby přes AUX IN" ... a já nahoře "AUX vstupy byly až mnohem později". ;) Takhle je to jednoduchý, prostě potřebuješ emulátor CD měniče nebo kazeťáku/minidisku (alespoň něco, co bude na sběrnici vysílat "haló, tady cd měnič, jsem tady, můžeš povolit analogový vstup?") .
 
Poslední úprava:
Vezmi si brejle a trochu logiky: "V menu rádia musí být možnost vybrat zdroj hudby přes AUX IN" ... a já nahoře "AUX vstupy byly až mnohem později". ;) Takhle je to jednoduchý, prostě potřebuješ emulátor CD měniče nebo kazeťáku/minidisku (alespoň něco, co bude na sběrnici vysílat "haló, tady cd měnič, jsem tady, můžeš povolit analogový vstup?") .

:D Díky moc... občas jsem zabedněný.
 

Podobná vlákna

Back
Top