• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér CD-Měnič s navigací - načítání CD

CD-měnič nedovolí vložit / vsunout CD a vrací jej zpět - důvod? ( je rozbitý?)

  • Rozbitý CD měnič

    Hlasy: 2 100,0%
  • CD-měnič nedovolí vložit / vsunout CD a vrací jej zpět

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkem voličů
    2
  • Anketa uzavřena .

Motti

nový člen
3
Zdravím členy mazda klanu a chtěl bych touto cestou požádat o radu. Auto mazdu 6 2,5i z roku 2008 s navigací ( + CD měničem) mám krátce a CD jsem chtěl použít poprvé - jinak poslouchám radio. Zapnu auto, spustí se mi radio, dám load pro načtení zdroje - vysune se dotykový panel, vyberu číslo CD ( zkoušel jsem i nevybírat, vybrat jich více najednou, x možností ), na horním liště palubovky se rozbliká WAIT a označí to číslo slotu CD, načež se objeví hláška LOAD/ EJECT. -> Zkoušel jsem vsunout CD do slotu ( uzavřený závorou- nejde vsunout ), na panelu dám znovu load ( " procvaká" se měnič), jde vložit CD, které zajede cca do 80%, vyjede, znovu zajede, vyjede a konec.....při lehkém stisku páka v mechanice působí proti a vycvakne CD úplně ven. Pokud dám znovu LOAD na panelu - CD se zasune opět na 80%, atd. .......... viz foto. Podotýkám, že měnič je prázdny a bez jediného CD. Neměl s tím někdo již problém? Děkuji všem za rady. Motti

edit Vitus: přesunuto do správné kategorie :)
 

Přílohy

  • mazda6.jpg
    mazda6.jpg
    191,2 KB · Zobrazení: 42
  • mazda6.jpg
    mazda6.jpg
    191,2 KB · Zobrazení: 40
  • mazda6_2.jpg
    mazda6_2.jpg
    175,5 KB · Zobrazení: 42
Poslední úprava moderátorem:
slot na CD je celkem citlivý na úhel vkládaného CD. Ale jestli ho polkne na 80%, nebude to tím.....
 
no já s tím problém nemám, to vypadá na vadnou mechaniku. mě to placku vždycky spolkne a až pak mechanika řeší dál, zda to je k přečtení (originál/kopie) a případně to vyplivne... ještě mě napadlo, teď si nepamatuji, jak to tam je... každopádně je rozdíl u vkládání hudebních cd a datového cd pro mapy. to ale asi stejně nevysvětluje to 80% částečné zasunutí. no a potvrzuji co psal výše Vitus, mechanika je citlivá na úhel vložení, ale jak se jednou chytne, tak už cd zbaští celé.
 
DVD slot pro navigaci je ten spodni, podle fotky to cpe do spravneho otvoru
 
Vkládám to do správné mechaniky :) .....akorát nečte - zkoušel jsem originálky ( je i na fotce) + CD s mp3 a výsledek ten samý.
Předpokládám, že vám ostatním CD mechanika drahoty nedělá - CD zajede a načte. Už jsem se bavil i s jiným členem klanu a opravdu to vypadá na vadnou mechaniku. Jinak díky všem za snahu a pěkný večer Motti
 
Back
Top