• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Čidlo teploty

proton

výkonný člen KLANu
270
nemá někdo zkušenost, normálně mi fungovat teploměr vcnkovni teploty, ale navečer jsem odjížděl z chaty a trochu jsem měl od blata levá kola, tak jsem to projel, aby se vzorek vyčistil a od té chvíle mi auto začlo ukazovat nesmyslnou teplotu. Zastavilo se to na 35 •, kde se nachází čidlo teploty, nemohlo tam vletět někde bláto.
 
nemá někdo zkušenost, normálně mi fungovat teploměr vcnkovni teploty, ale navečer jsem odjížděl z chaty a trochu jsem měl od blata levá kola, tak jsem to projel, aby se vzorek vyčistil a od té chvíle mi auto začlo ukazovat nesmyslnou teplotu. Zastavilo se to na 35 •, kde se nachází čidlo teploty, nemohlo tam vletět někde bláto.
Neni to náhodou někde v zrcátku?
 
No tak jestli je to 25, tak to potom nevím, čím by to mohlo tak špatně měřit, čidlo by mělo být pod nárazníkem, tam by senad žádné blato nemělo dostar, je to snad zakrytováno šusplechem a podběhem. tak slabé vyhazování bláta z dezenu pneu se nemůže dostat k čidlu, to by musel ovlivňovat snih i déšť. Uvidim, opláchnu to wapkou, je trochu pláta na podbězích.
 
no tak ráno do práce tam bylo 10°C, vystříkal jsem kola a ted to ukazuje 50°C a to se auto nepohlo ani z místa, kudy jde elektrika z čidla, nebo že by závada v palubovce?
 
Nema prosim někdo, jak sundat předni naraznik, kde jsou všude šrouby co ho drží a co je třeba. Někde v starých článcích na mazdacklubu bylo psáno o čidle na gg, ale nepochopil jsem zda když to píše bludy je to v čidle nebo kontaktu, či zkratu v kabelu
 
Back
Top