• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Čištění podběhů / špína, listy, bláto za podběhy

mrpcz

výkonný člen KLANu
399

Jaro je tu, je opět čas na zahrádkaření! :joy:
Občas se prosím mrkněte za podběhy, tedy alespoň, když auto parkuje venku pod stromy ;)
Zobrazit přílohu 33784 Zobrazit přílohu 33785 Zobrazit přílohu 33786

jak se tam ted bordel muze dostat??? jdu se hned kouknout na svoje :D
 
Něco podobného mi nedávno vydoloval @Max6 z podběhů, když mi dělal jejich tlumení. Ovšem já to měl nepochybně uleželejší ?Tak se tam opravdu koukni.
 
@mrpcz jednoduše z vrchu, blatníky mají po stranách docela velké kapsy a cokoliv co zde spadne, tak skončí časem dole..
 
wtf .... mam to tam taky ... trosku jsem to odklopil u PP kola .. a par listku tam bylo ... jak sundam ty podbehy? normalne to vycvaknu?
 
@mrpcz jj, je tam pár těch zácvaků, tak je jen vycvakneš, odklopíš, vybereš bordel a zase zacvakneš.. není třeba ani vacvakávat všechny a sundávat celý podběh.. stačí jen ty zácvaky, které jsou kolem toho spodu a podběh vyhneš, plast je poddajný, tak se nemusíš bát, že by to prasklo.. přesně tak jak to ukazuje natural v první fotografii v tom postu nad námi
 
Podívej to jsem z toho jelen .. dnesk ajsem ten podbeh "rval" a ten knoflik se proste nevycvakl .. je na to nejaka finta? listi jsem tam nasel dost co jsem byl schopnej vyndat bez vycvaknuti ale bylo by fajn to otevrit .... je na to nejaka finta nebo jsem jen tak levej?
 
muzete nekdo dat prosim video-navod nebo odkaz na video? jsem asi dement ale rval jsem to sroubovakem a kus ty hlavicky jsem ulomil :skull:
 
Podívej to jsem z toho jelen .. dnesk ajsem ten podbeh "rval" a ten knoflik se proste nevycvakl .. je na to nejaka finta? listi jsem tam nasel dost co jsem byl schopnej vyndat bez vycvaknuti ale bylo by fajn to otevrit .... je na to nejaka finta nebo jsem jen tak levej?
A máš na to ten červenej bazmek na vytažení špuntů, co je na fotce. Bez něj to asi pude dost blbě.
 
lol ok... to samozrejme nemam.... a ne, nejde to dost blbe.. ale nejde to vubec navic jsem si ulomil ten nejtek :D nejakej tip kde to koupim prosim? Idealne s novym nytkem :D vubec nevim pod jakym nazvem to mam hledat.. "cervenej bazmek na vytazeni spuntu" si mylsim ze nepujde dobre :D
 
Já ho taky nemám, tak to asi nechám vyčistit servisáka při garančce, voni se ty špunty asi budou blbě shánět....?
 
lol tka to mas prsty jako robocop.. ja to zkousel prstama ale malem jsem si zlomil prsty a slezly mi nehty..

nevite kde by si daly sehnat ty nahradni spunty?
 
Je dost mozne, ze na Mazde2 to neni tak festovni.. protoze to slo fakt moc lehce :)
 
dobry no, tak hned jsem videl ty spunty na obrazku tak mi bylo jasny co delam blbe.. je potreba nejdriv povytahnout ten vnitrek (odemknout) a pak to cely vytahnout .... jakmile je to odemceny tak to jde celkem snadno... ale nektery teda sly dost blbe i sroubovakem ...

listi vybrany, divny ze bylo jen u ridice.. u spolujezdce moc nebylo .... jen teda padl jeden ten spuntik (drzi tam ale to vnejsi je z pulky ulomene) ... nemate nekdo doma nahradni? nechce se mi jich kupovat dvacet jako je nahore uvedeno (jinak to vypada ze ten odkaz na ty spunty je to co mam ja)
 
Já když to měl oddělané, tak se mi zdálo, že u mé GJ tam není nějaká extra antikorozní ochrana na tom plechu pod podběhem co se tam drží ten bordel. Je tam fůra místa a asi by stálo za to tam dát nějakou antikorozní ochranu a nalepit zvukovou izolaci. I když tu většina lepí asi pouze přímo na podběh.
 
Back
Top