• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Cizí značky aneb proč být (ne)věrný japoncům

Tak jsem to ve čtvrtek vyfasoval. První dojmy - proti M6 je prostor enormní a bytelně zpracovaný, sedačky úžasné a USB / Bluetooth se nahrává nebo připojuje rychlostí blesku, uvnitř je teda maximální ticho a podvozek na standardní nastavení s těmito koly 235/50/18 velmi pohodlný. Na Sport nastavení je to pak tvrdší než M6 (ale jde to přizpůsobit, např. Sport nastavení na všechno kromě podvozku). Nastavovat resp. personalizovat na klíček se dá snad úplně každá kravina. Jen rozlišení parkovacích kamer není nic moc. Dynamiku jsem zatím moc netestoval, ale nějaké koně tam jsou.
IMG_1482.jpg IMG_1483.jpg IMG_1484.jpg IMG_1485.jpg IMG_1486.jpg IMG_1487.jpg IMG_1488.jpg IMG_1489.jpg IMG_1490.jpg IMG_1491.jpg
 
Pekne, hod jeste foto interieru, palubky a sedacek

Tak jsem to ve čtvrtek vyfasoval. První dojmy - proti M6 je prostor enormní a bytelně zpracovaný, sedačky úžasné a USB / Bluetooth se nahrává nebo připojuje rychlostí blesku, uvnitř je teda maximální ticho a podvozek na standardní nastavení s těmito koly 235/50/18 velmi pohodlný. Na Sport nastavení je to pak tvrdší než M6 (ale jde to přizpůsobit, např. Sport nastavení na všechno kromě podvozku). Nastavovat resp. personalizovat na klíček se dá snad úplně každá kravina. Jen rozlišení parkovacích kamer není nic moc. Dynamiku jsem zatím moc netestoval, ale nějaké koně tam jsou.
Zobrazit přílohu 14029 Zobrazit přílohu 14030 Zobrazit přílohu 14031 Zobrazit přílohu 14032 Zobrazit přílohu 14033 Zobrazit přílohu 14034 Zobrazit přílohu 14035 Zobrazit přílohu 14036 Zobrazit přílohu 14037 Zobrazit přílohu 14038
 
Auto hezke az na ty fake vyfuky...Verze GSi je ma hezci,ale to je pouze muj problem :D Preji hodne stastnych kilometru a nekdy v budoucnu zpet u Mazdy :)
 
Jop tohle se opelu fakt povedlo, jediný co mě na tom irituje je to oplastování, prostě mě to bije do očí (ale chápu, že to je praktické)
 
Ze to jsou fake vyfuky ta techto fotkach ani nejde poznat, ale @eko1980 si musi kopnout :D. Sice GSi je ma "hezci", jenze od te doby, co mam Mazdu, me na vyfuku zasadne vadi to, jak je pak nerovnomerne spinavy. Jak z nej vyteka spina, tak klasicka chromova koncovka je oskliva, to uz radsi schovane vyfuky, ale ano ... a tam pak nedelaji ty prihlouple nahrazky.
 
Ze to jsou fake vyfuky ta techto fotkach ani nejde poznat, ale @eko1980 si musi kopnout :D. Sice GSi je ma "hezci", jenze od te doby, co mam Mazdu, me na vyfuku zasadne vadi to, jak je pak nerovnomerne spinavy. Jak z nej vyteka spina, tak klasicka chromova koncovka je oskliva, to uz radsi schovane vyfuky, ale ano ... a tam pak nedelaji ty prihlouple nahrazky.
Zlatá nafta, ta je má pořád čisté Tedy pokud funguje DPF.

Odesláno z mého FRD-L09 pomocí Tapatalk
 
Tak já když myju auto tak si umyju i koncovky. Proste pokud ty rámečky tam jsou jen z důvodu šetření nákladu tak ať je tam nedávají vůbec a ušetři ještě víc ... :D Někdy by to bylo opravdu lepší , viz Passat, Mondeo a další hrůzy
 
Mě se to ho nelibí,ale nemám potřebu vše zdělovat.Co se nelíbí tobě,může se líbit jinému:)
To je dobre ale za tim si stojim...Zmensovani svetel :confused: Spoustu kovu ,plastu ale esteticky to stojin za houno ;) Taky ciste subjektivni nazor :)
 
Vcera melo Volvo spoustet sluzbu Flexi Care, zrejme jejich "tovarni" operak. Ale nejak nevidim zadne ceny, nenarazil jste nekdo na neco?
 
Back
Top