• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé CMK motokáry - 11.10. od 18ti hodin !

Termín dalších jízd ?

  • 12.10.

    Hlasy: 0 0,0%
  • 13.10.

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkem voličů
    4
  • Anketa uzavřena .

Vitus

správce
Člen týmu
5 942
Zdar motokáristi,
příští týden vyhlašuju další jízdy v CMK Zličín, je čas jim zase provětrat čtvrtou kosmickou rychlost a zabrat místa ve statistikách :D

Takže hlasujte buď tady nebo na FB Prague Unit !

Co na to věrní fighteři @Ter Leeloo II @Nahasapimapetilon @Natural @karel_b a další...?

pic V.
 
Hmm, zajezdil bych si, ale mooooooc daleko a navíc, mám docela respekt z velkých měst a Praha, je to největší u nás. :D
To by se mohlo vymyslet něco v Moravia Unit, motokáry nebo např. Laser Game by taky nebyl špatnej.
Co ty na to @Natural?
 
Ja to s pristim tydnem vidim velmi spatne casove, takze si ani nedovolim si zahlasovat :(.

... a navíc, mám docela respekt z velkých měst ...
CMK temer neni v Praze, to je uplne na kraji mezi rodinnyma domkama a nejakyma halama :D.
 
Poslední úprava:
ÚTEREK jasně zvítězil na FB i tady, takže se budu těšit v CMK .... volno tam zatím je, takže můžem vletět do tratě :)
 
Bylo to peckovní, jako vždy! Díky všem za super večer a závodění ;) Rád jsem všechny viděl a už teď se těším na příště :troll:
Technická zpráva už visí v určeném tématu :) Motokáry CMK
 
Nápodobně! Akcička myslím velmi vydařená, a už se těším na příště, třeba i pojedem v opačném směru, nebo po tmě :D
 
Back
Top