• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Demontáž origo mazda držáku na mobil

Kart

nový člen
19
Ahoj,
věděl byste někdo jak sundat tady ten krám? Je to držák, dávno instalovaný autorizovaným servisem, na mobil.
Teď mi to zavazí, protože se přes to nedostanu k sundání zapalovače, abych mohl vyměnit žárovky v klimapanelu, které mi nesvítí.
Nejde to ani hrubou silou - na poslední fotce je označené, kde to drží nějakým plíškem právě někde pod zapalovačem. Dost bych vsázel na to, že při instalaci na to šli nějak rafinovaně a demontovali celé krycí plasty:(
Poradil by někdo? předem dík
01.jpg 02.jpgm3_uchyceni.PNG
 
Ahoj,
věděl byste někdo jak sundat tady ten krám? Je to držák, dávno instalovaný autorizovaným servisem, na mobil.
Teď mi to zavazí, protože se přes to nedostanu k sundání zapalovače, abych mohl vyměnit žárovky v klimapanelu, které mi nesvítí.
Nejde to ani hrubou silou - na poslední fotce je označené, kde to drží nějakým plíškem právě někde pod zapalovačem. Dost bych vsázel na to, že při instalaci na to šli nějak rafinovaně a demontovali celé krycí plasty:(
Poradil by někdo? předem dík
Zobrazit přílohu 31386 Zobrazit přílohu 31387Zobrazit přílohu 31388
Uz jsem na to prisel,
Chtelo to hrubou silu pri sundavani krytu se zapalovacem(leva strana v pohode ale na pravou byla potreba opravdu hruba sila).
Byl pod tim plisek.
 
Back
Top