• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Demontáž plastů středové konzole

m.cz

nový člen
8
Prosím, nevíte jak by šla sundat opěrka pro nohu na středovém tunelu? Hledal jsme na netu ale nikde to není popsané a nechci to udělat násilím abych něco neulomil. Dost mi totiž vadí ten tvrdý plast o který se mi opírá pravé koleno a chtěl bych to očalounit. Cena za originál díl 2500 KČ a k tomu by ta kůže byla ještě červená, tak bych musel ji dát na druhou stranu je na můj vkus dost velká.
Zobrazit přílohu 18416569e6580ea0ff by Mazda Klan, on Flickr
 
Poslední úprava moderátorem:
Prosím, nevíte jak by šla sundat opěrka pro nohu na středovém tunelu? Hledal jsme na netu ale nikde to není popsané a nechci to udělat násilím abych něco neulomil. Dost mi totiž vadí ten tvrdý plast o který se mi opírá pravé koleno a chtěl bych to očalounit. Cena za originál díl 2500 KČ a k tomu by ta kůže byla ještě červená, tak bych musel ji dát na druhou stranu je na můj vkus dost velká.
To si užiješ.
 

Přílohy

  • CX-3 manual transaxle shift mechanism.pdf
    1,4 MB · Zobrazení: 117
  • CX-3 upper panel.pdf
    172 KB · Zobrazení: 76
  • CX-3 shift bezel.pdf
    188,9 KB · Zobrazení: 58
  • CX-3 center console tray.pdf
    108,9 KB · Zobrazení: 62
  • CX-3 automatic transaxle shift mechanism.pdf
    799,3 KB · Zobrazení: 48
  • CX-3 shift panel.pdf
    253 KB · Zobrazení: 74
  • CX-3 console side panel.pdf
    224,1 KB · Zobrazení: 77
Mozno budem za zleho, ale preco si kupujes auto v ktorom Ti stredovy panel tlaci na koleno ?
Pred kupou som vyskusal M6, M3.
V M3 ma netlacil stredovy panel do praveho kolena, tak som si ho kupil, aj ked sa mi M6 pacila viac ale v nej ma prave stredovy panel tlacil do kolena.
==============
Shr3k-u tie Tvoje service manualy su super sluzba pre clenov.
Udelujem Ti za to POCHVALU (pred nastupenou rotou);)
 
Pro lakllaki:
Nejsi za zlého ... byl jsem se jako každý s autem, co jsem si vybral projet ... pak jsme dlouho četl recenze ... pak další jízda a i s jinými auty. Bohužel ale ve výbavě, ve které jsem absolvoval zkušební jízdu tak bylo polstrování a opravdu mně v tom návalu new informaci nenapadlo se zeptat jestli moje výbava to má, nebo nemá .... je to moje chyba a proto chci ten dojem napravit, že to polstrování si opatřím .......
Stačí takové vysvětlení?????
 
Pro lakllaki:
Nejsi za zlého ... byl jsem se jako každý s autem, co jsem si vybral projet ... pak jsme dlouho četl recenze ... pak další jízda a i s jinými auty. Bohužel ale ve výbavě, ve které jsem absolvoval zkušební jízdu tak bylo polstrování a opravdu mně v tom návalu new informaci nenapadlo se zeptat jestli moje výbava to má, nebo nemá .... je to moje chyba a proto chci ten dojem napravit, že to polstrování si opatřím .......
Stačí takové vysvětlení?????
Jasné, že mi stačí také vysvetlenie .
Ďakujem, že si si našiel čas na odpoveď.:cool:
 
pro Shr3k:
Nepokrčuje ten návod i dál? Potřeboval bych jenom oddělit tohle:
 
Ahoj, nevíte někdo, jestli se dá koupit na výměnu hotový očalouněný panel (co o něm byla řeč) v černé barvě? Červené jsou, ale ty by dost řvaly.
 
Prosím, nevíte jak by šla sundat opěrka pro nohu na středovém tunelu? Hledal jsme na netu ale nikde to není popsané a nechci to udělat násilím abych něco neulomil. Dost mi totiž vadí ten tvrdý plast o který se mi opírá pravé koleno a chtěl bych to očalounit. Cena za originál díl 2500 KČ a k tomu by ta kůže byla ještě červená, tak bych musel ji dát na druhou stranu je na můj vkus dost velká.
Zobrazit přílohu 18416569e6580ea0ff by Mazda Klan, on Flickr
Tady jsou další manuály jak odkrytovat Mazdu
https://my.hidrive.com/share/hsodpq...y-AndroidAuto INSTALL/TRIM Removal Mazda Pdfs
Zvolte soubor 1. TRIM Removal Mazda 2 + CX-3.rar a pak kliknout na Download.
Po stažení rozbalit programem WinRar, je tam dost PDF souborů s postupem práce..
 
pro Shr3k:
Nepokrčuje ten návod i dál? Potřeboval bych jenom oddělit tohle:

Ahoj,
mě by zajímalo, jak si dopadl? Jestli máš třeba fotky a kontakt, kde ti provedli čalounění?
Trochu o tom uvažuji právě na M3.
Díky
 
Zdravím, nemá náhodou někdo návod na demontáž plastů středové konzole na r.v 2018 po faceliftu , jen plast neni tam kožená opěrka na koleno, manuální řazení, el.park brzda s original loketni opěrkou . Chtěl bych si namontovat AA a z videí to není úplně přesně vidět, tak ať zbytečně něco neprasknu. Dik
 
Back
Top