• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Demontáž předního nárazníku

vladas75

rodinný člen KLANu
3 492
tak v nejbližší době mne čeká výměna klaksonu, protože ten origo dělá autu ostudu :oops: je potřeba sundat nárazník, našel jsem nějaký postup a pokusil se ho trošku počeštit, třeba to někomu pomůže ( překlad nebude asi nic moc, ale lepší než nic ). Jakékoliv osobní zkušenosti jsou vítané
 

Přílohy

  • bumper front.pdf
    2,4 MB · Zobrazení: 164
Poslední úprava:
Ja by som si asi na to netrufal , chcel som sa pozriet na predne hmlovky ci je tam predpriprava a opatrne som daval dole kryt aj tak sa mi zlomel jeden uchyt o_O nechcel by som vediet ako by to dopadlo keby som daval dole naraznik asi by uz tak nedrzal ;) ten klakson je slaby ale aj tak ho pouzivam asi 3x za pol roka :)
 
Kvůli klaksonu sundavat nárazník?Nikdy.To chceš,až si zatroubýš aby chodce klepla pepka??:confused:
 
Proč bych troubil na chodce ? Ale na blbce v autech,kteří si myslí, že je silnice jen jejich a tam tahle kachna fakt slyšet neni
 
Já tyhle vytrubovače moc nemusim. Zrovna v pátek v Příbrami na kruháči řidič evidentně z jiného kraje nevědel kde má vyjet tak jel pomaleji a hned to schytal.
Kachnu používam v ohrožení mého auta nebo nepozorných chodců;)
 
nebudu dávat žádnou lodní sirénu ;) , ale klasickou dobrou sestavu z Octavia I . Jinak to sundání nárazníku se může hodit někomu, kdo by si chtěl přidělat dodatečně mlhovky, mám zato, že kabeláž tam je, ale ještě je pak potřeba vyměnit páčku u volantu ...
 
nebudu dávat žádnou lodní sirénu ;) , ale klasickou dobrou sestavu z Octavia I . Jinak to sundání nárazníku se může hodit někomu, kdo by si chtěl přidělat dodatečně mlhovky, mám zato, že kabeláž tam je, ale ještě je pak potřeba vyměnit páčku u volantu ...
Kvůli výměně klaksonu se maska sundávat nemusí. Stačí odmontovat shora šrouby a plastové úchytky, a vznikne škvíra, kterou se drobnější ručka protáhne, a ve spolupráci s nástrčákem skrz masku klakson vymění nebo přidá další. Pokud se do toho pustíte, důrazně nedoporučuji povolovat ty dva šrouby, co drží vodorovnou příčku s klaksonem - na druhé straně mají matky zalisované v plastové příčce, a ty se můžou protočit. Lepší je demontovat ten středový šroub, co drží svislý držak - má krom křížové drážky í šestihran, který se dá nástrčákem s ráčnou povolit. Já jsem pod tento šroub přidal ještě jeden šikmý držák s vysokým tónem z M6, a oba spolu zní dobře (jako M6). Ten původní jediný klakson jen trapně kvíkal. Když jsem zatroubil na řidiče, který přede mnou zaspal na zelenou, tak ho vůbec nenapadlo, že troubí auto za ním, ale začal se rozhlížet, co kde kvíklo. A to byla posledni kapka a musel jsem s tím něco dělat.
 
tak v nejbližší době mne čeká výměna klaksonu, protože ten origo dělá autu ostudu :oops: je potřeba sundat nárazník, našel jsem nějaký postup a pokusil se ho trošku počeštit, třeba to někomu pomůže ( překlad nebude asi nic moc, ale lepší než nic ). Jakékoliv osobní zkušenosti jsou vítané
Ahoj prosím tě ty obrázky návod na sejmuti predniho narazniku to jsi sehnal kde existuje nějaká brožurka? Dík
 
Back
Top