• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Díly interiéru - koupě a výměna

Bucky z kentucky

nový člen
4
Zdravím,

mám čerstvě dovezenou Mazdu 6 GH z Německa a ten Germán si tam samodomo doinstalovával navigaci Garmin s displejem Kenwood, přičemž dost barbarsky poničil interiér:
- Víčko popelníku před řadící pákou - natvrdo dva vruty skrznaskrz pro připevnění jednoho držáku nevímčeho
- Vrchní díl středové konzoly - stínítko displeje před mikrofonem HF - další držák něčeho přibitý třemi hřebíky.
- Rámeček vedle výše popsaného vrchního dílu středové konzoly - vyvrtaná kulatá díra pro kabel.
Můj dotaz zní - dají se tyto díly interiéru nějak rozumně sehnat (klidně použité, pokud budou v pořádku a nepoškozené) a nějak snadno svépomocí vyměnit (manuálně jsem celkem schopný, u své ještě "analogové" víkendovky si interiér z větší části opravím sám, ale zase nemám podmínky na to vyndavat celou palubku z auta) a nebo je jediné řešení zajet do Mazdy a zaplatit za díly a práci tam?
Nemáte s tím někdo nějaké zkušenosti?
 
Pokud se tak choval k interiéru, tak doufej že ne i ke zbytku auta.
Tak ať dobře slouží.
 
Zdravím byl by někdo ochotný vyměnit svůj černý lesklý rámeček okolo řadící páky za můj stříbrný?Jde mi jen o rámeček. Mám černý interiér a chtěl bych sladit barvy, pokud má někdo podobný nápad u faceliftu aby měl celý střed stříbrný , můžeme to prohodit. Jsem z Brna ;) foto je jen ilustrační

IMG_5332.JPG IMG_20190402_113014.jpg
 
Back
Top