• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Display ukazuje len hodiy

n3utr4l

nový člen
9
Zdravim vas. Chcem si menit podsvietenie vo svojej mazde tak som si rozobral cely stredovy panel, odpojil som aj display. Po opakovanom napojeni mi ukazuje len hodiny.. neukazuje vobec spotrebu, ventilaciu, teplotu,,, skratka nic len hodiny. Dopocul som sa, ze nastal skrat v zelenej doske od displaya a teraz je potrebne kazdy a jeden spoj precinovat. Je to nevyhnutne alebo poznate nejaky iny sposob ako to vyriesit? Dakujem pekne za vsetky rady
display.jpg
 
M6 GG se už čím dál víc přesouvají z cest na vrakáče, tak bych se díval tam, než něco pájet s nejistým výsledkem.
 
základ je to odpojovat při odpojené baterce. Zkrat mezi piny nemá vliv na pocínování pinů. Pokud se připojoval origo konektor na původní piny, nemá kde zkrat nastat, leda by na DPS padlo vlákno z nějákého drátu a podobně
 
Mám dojem, že info displej ty informace bere z rádia, čili pokud není připojené, nemá co zobrazovat...
 
Mám dojem, že info displej ty informace bere z rádia, čili pokud není připojené, nemá co zobrazovat...
taky mam pocit ze ty stary byly napojeny na bus pres radio - samostatny bus dostaly snad az s faceliftem
...ale mozna se mi to plete s BK
 
je to tak, info displej je napojen z radia, takže aby ukazoval všechny hodnoty, musí být správně zapojené i radio a info panel
 
Back
Top