• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Displej - teplotní hláška

Jamesson

člen KLANu
36
Zdravím na fóru!
Mám dotaz ohedně displeje. Včera mi behem 100km cesty cca 5x naběhla hláška na infotaimentu, "Monitor je přehřáty, nechte ho vychladnout, pravděpodobně nebude zobrazovat správně" , po potvrzení OK normálně fungoval dál. Horko nebylo, auto bylo chladné, z garáže. Vše fungovalo normálně. Měl jsem Info připnuté k telefonu a zapnuté mapy přes aplecarplay. Tak jsem se domníval že tím myslí monitor telefonu (který je na teploty háklivý) . Nazpátek jsem telefon nepřipojil a stejně se hláška opět několikrát ukázala. Tuší někdo, o co se jedná? Vždycky se začnu děsit, když elktrika začne žít vlastním životem...:), Díky Jamesson
 
Keď to išlo cez aplecarplay tak sa jednalo o prehriaty tel. Iphony sú na to háklivé.
 
Ahoj, to jsem si myslel take, jenze zpatecni jizdu cca po 3 hod stani , opet cca 100 km jsem jel bez pripojeneho telefonu a hlaska vyskakovala take.. tak nevim. Leda ze by to bylo nekde v pameti....
 
Back
Top