• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

manuál Divny zvuk spojky

johnnny

člen KLANu
32
Ahojte, v poslednej dobe som si vsimol, ze pri uplnom vysliapnuti spojky, sa ozve nejaky divny zvuk. Prirovnal by som to k niecomu, co sa toci a v momente ked mam spojkovy pedal na podlahe to prestane (trochu divne vysvetlenie, ale inak to popisat neviem). Tento zvuk sa vsak neobjavuje po kazdom vysliapnuti, pozorujem castejsi vyskyt, ak je motor viac vytoceny a chcem preradit. Inak pocas jazdy ziadne divne zvuky neregistrujem. Takisto nepozorujem ani ziadne ine problemy. Neviete, co by to mohlo byt? Dakujem vopred za odpoved.
 
Pokud máš nafťák, tak jsem rád že to konečně taky slyší někdo jiný :) Mi to dělá od novoti a je to prostě vlastnost .... reklamoval jsem (technik to slyšel) a měnili mi dvouhmotový setrvační a pak i celou převodovku, furt to samé, takže problém je někde jinde bohužel a už nemám sílu to nějak řešit :-(
 
Ano mam naftu. Ja si spominam, ze som to asi niekedy pred rokom, dva zaregistroval, ale potom to nejak prestalo alebo som to nepocul. Teraz to vsak pocut znova, aj ked len za nejakych okolnosti, no neviem za akych. Vcera som to nepocul napriklad vobec, a to som skusal aj vytacat motor atd.
 
no tak to máš dobré, já to slyším tak 50 na 50 při sešlápnut spojky :-(
 
Už jsi to odhalil ??? Pokud ano, tak mi to napiš, bo mě ten zvuk nasírán už 2 roky a chtěl jsem to auto spustit ze skály už !!!
 

Podobná vlákna

Back
Top