• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika DO k centrálu

Nahasapimapetilon

výkonný člen KLANu
161
Pánové i na mě došlo. Přestaly mi fungovat už oba klíčky. Baterky jsou novy, mačkam a nic ... rozeberu klíček, pak to začne fungovat a funguje parádně. Nechám ho pak ležet na stole a třeba za 2 hodiny už se dioda nerozsvítí, klíček nefunguje a prd. Rozeberu, složím a zase běhá. Co jsem četl v diskuzích, už se to párkrát stalo i jiným lidem a většinou nějakej studenej spoj. Nemá někdo zkušenost kolik stojí nový originál klíček od Mazdy?
 
a není jednodušší nechat proletovat ten maličkej tišťák, když je to studenej spoj ?
 
Uz jsem jeden dal elektrikari, ale jestli se mu zadari to nevim. Zjistuju predem, jestli nekdo nema zkusenost na kolik to vyjde. ;)
 
S tím jsem bojoval v klíčku od focusu, pomáhá napružit kontakty nebo oškrábat kontaktní plošky nebo propájet něco na plošném spoji. Nakonec jsem tam dal navíc nějaké drátky, nespoléhal jsem se jen na kontakt od těch plíšků, co tam byly z výroby a pak už to snad nikdy nezazlobilo. V DO od mazdy to bude podobné.
 
kontakty uz jsem ohybal. Tim to ale asi nebude, protoze kdyz klicek slozim, fuguje a necham ho lezet na stole, nidko s nim ani nehne a po case nefunguje ...
 
Stejný s tím klíčkem od focusu, rozebral, ohýbal, případně oškrábal, složil, nějakou dobu fungovalo, ale po čase zas bez reakce.
 
vyřešeno, elektrikář dal novou baterku (já si nechal poslat z aliexpresu a asi byla nejaka stara) a propajel nejaky kontakt. A oba klicky funguji. :) je to znamy a rekl si 300 za oba klicky. Ale jak rikam, cena ze znamosti. :D
 
Back
Top