• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Druhá garančka

amigos

nový člen
18
Zdravím.-) Čeká mě teď druhá garančka na Mazda CX30 a borec v servisu Autoplace Brno mi při stavu 39100 km dal nejbližší možný termín na 22.6. Za prvé jsem netušil že je tam tak dlouhá čekačka a za druhé se určitě nevlezu do limitu 40 tisíc a budu přes. Jezdím denně do práce tak že najet 160 km za den je u mě nornální. Nevíte někdo jestli se limit může překročit a kolik? Borcovi jsem to říkal a prý je to v pohodě ale mě se to nezdá. Tak že pokud máte někdo nějakou informaci tak děkuji za ni.
 
Mne v loni ve Fordu rekli, ze toleruji nejakych 1500 km.

Zkus Balvina jeste. Anebo ted vic couvej ?
 
Já se dnes vrátil z první garančky po 17tis a pobavila mě odpověď technika, kterého jsem žádal o kontrolu aktualizací řídících jednotek. Vy jste se zbláznil? Víte jaký proces to je? To vám v servise nikdo neudělá... Tak nevím, jestli raději není lepší si koupit servisní jednotku a aktualizovat si to sám :)
 
Já se dnes vrátil z první garančky po 17tis a pobavila mě odpověď technika, kterého jsem žádal o kontrolu aktualizací řídících jednotek. Vy jste se zbláznil? Víte jaký proces to je? To vám v servise nikdo neudělá... Tak nevím, jestli raději není lepší si koupit servisní jednotku a aktualizovat si to sám :)
To jsou odborníci , to se pozná .......:sob:
 
Back
Top