• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

nezávislý Dušek Automa - Náchod, HK kraj

Honzar

výkonný člen KLANu
157
Pneuservis a autoservis kousek od Náchoda, všechny značky.

Jel jsem preventivně na geometrii, objednávka přes net v pohodě, objednávkový systém funguje. Před vlastním měřením provedena kontrola vůlí na podvozku. Poté měření, používají měrák od fy. Hunter, prý kvalita. Celkem za 40 minut hotovo, dostal jsem i certifikát z měření s hodnotami. Jelikož nebylo co seřizovat, platil jsem 460 s DPH. Za mě spokojenost.
81A29EB3-12ED-406F-BED0-E175905C8A6C.jpeg

Jak jsem tam čekal, koukal jsem, mají tři zvedáky na pneuservis, další dva vysokozdvižné na servis a šestý na geometrii. Možná ještě něco. Mají tam několik mechaniků a pořád jednoho, dva lidi u stolu na telefony, faktury atd.

Rozhodl jsem se jet sem na doporučení kolegy. Toho napoprvé u geometrie zkasírovali o 300 za kontrolu podvozku a řekli mu, co je třeba vyměnit (tuším ložisko), s tím, že na geometrii ho s tím ložiskem nevezmou (mohl nechat opravit i u nich, nechtěl, měnil u známého). Po výměně se zase objednal, prošel kontrolou podvozku, udělali první měření, podle výsledku nastavili podvozek, udělali druhé měření a hotovo - tato procedura za tuším 870 s DPH.
 
Back
Top