• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Elektronická automatická regulace teploty

OutlawMan

výkonný člen KLANu
152
Ahoj, ve Forscan Lite jsem projížděl různý testy. Mimo jiné i Electronic Automatic Temperature Control. A po testu to napíše “B1A63:13 right solar sensor - additional fault symptom - circuit open. B1A64:13 left soral sensor - additional fault symptom - circuit open.”

Na druhou stranu pokud najedu do položky Errors ve Forscan Lite, říká to u Electronic Automatic Temperature Control, že nejsou žádné chyby.

Obdobně bez chyb to hlásí i OBDLink.
Používám OBDLink MX+.

A jen podotýkám, že pokud se to má týkat klimatizace, ta mi funguje v pořádku a žádnou chybu nepozoruji. Setkali jste se s tím někdy?
 
Když si navolíš do grafů hodnoty solárních senzorů, jak se mění hodnoty, když za slunečného dne solární senzor přikryješ?
Měl jsem podobný problém na GH a stačila výměna solárního senzoru (pravý i levý jsou v jednom) - taková ta bradavice na palubní desce.
Ovšem pokud klimatizace a vše funguje bez problémů, tak bych neřešil ;)
 
Vyzkouším snad teď o víkendu a dám info. To mě nenapadlo.:) Já to vlastně chci řešit jen kvůli tomu, že mi končí tovární záruka. Jinak bych to moc neřešil, když mi subjektivně všechno chodí. Alespoň mám ten pocit... Díky.;)
 
Tak jsem ten test upravil a zkusil rovnou teď večer to, že jsem vzal žárovku 150w a posvítil na senzor na palubovce. Jak levý, tak pravý na to reagují... Což mi potvrzuje i to, že i subjektivně mi AC chodí bez problémů... Takže asi ok. Ještě uvidím, že bych to nějak navlíkl, aby to zkontrolovali v servisu. Ale nechce se mi říkat, že jsem tam měl diagnostiku. To bych hned určitě poslouchal, že je to porušení záruky...
C542074F-C113-4460-968A-F8C61B024069.jpeg
 
Back
Top