• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

autorizovaný Federal Cars - Liberec

Orel

člen KLANu
66
FEDERAL CARS HODKOVICKÁ S.R.O. Liberec

Dnes návštěva ?
Naprosto perfektní jednání přišel jsem dostal jsem klíče od Mazdy CX-5 a jel jsem na projížďku.

Auto naprosto úžasné 4 kolka.
Objednáno brzy bude. Jsem sice z Prahy, ale do Liberce se rád projedu. Rozhodně lepší ceny než v Praze ?? mám mazdu 3
90 tisíc najeto a investice je jen benzín. Takže bude další ??

IMG_20210604_213104.jpg
 
Zatím to vypadá na dělo ?4kolka free ?spotřeba jako klasika 3 ka mrzí nás že peníze na auto bylo v kufru ? bohužel to skladové jsem si nemohl vzít hned... Prý je na lodi ?počkáme
 
Poslední úprava:
FEDERAL CARS HODKOVICKÁ S.R.O. Liberec

Dnes návštěva ?
Naprosto perfektní jednání přišel jsem dostal jsem klíče od Mazdy CX-5 a jel jsem na projížďku.

Auto naprosto úžasné 4 kolka.
Objednáno brzy bude. Jsem sice z Prahy, ale do Liberce se rád projedu. Rozhodně lepší ceny než v Praze ?? mám mazdu 3
90 tisíc najeto a investice je jen benzín. Takže bude další ??

Zobrazit přílohu 35159
Tak až tam budete jezdit na servis, modlete se, aby Vám nezničili auto jako loni mému příbuznému. Po vyměně motorového oleje dotáhli vypouštěcí zátku vany jen rukou a ta se za pár dní uklepala, vypadla a po okamžitém úniku oleje se motor zadřel. Následovaly neskutečné a nechutné tahanice jak s personálem servisu, který se pokoušel ze zavinění vylhat, tak s tehdejšími majiteli. Až po té, co můj příbuzný zapojil do řešení celé záležitosti právníka, se jeden z bratrů tehdejších majitelů začal chovat racionálně a celá věc byla po několikaměsíčním handrkování vyřešena odkupem auta za cenou obvyklou. Naopak druhý bratr přestal komunikovat úplně. Takže autorizák MAZDA v Liberci? No to ani omylem!!!
 
Poslední úprava:
Tak až tam budete jezdit na servis, modlete se, aby Vám nezničili auto jako loni mému příbuznému. Po vyměně motorového oleje dotáhli vypouštěcí zátku vany jen rukou a ta se za pár dní uklepala, vypadla a po okamžitém úniku oleje se motor zadřel. Následovaly neskutečné a nechutné tahanice jak s personálem servisu, který se pokoušel ze zavinění vylhat, tak s tehdejšími majiteli. Až po té, co můj příbuzný zapojil do řešení celé záležitosti právníka, se jeden z bratrů tehdejších majitelů začal chovat racionálně a celá věc byla po několikaměsíčním handrkování vyřešena odkupem auta za cenou obvyklou. Naopak druhý bratr přestal komunikovat úplně. Takže autorizák MAZDA v Liberci? No to ani omylem!!
Jenže to vlastnili bratři "Pelechové", o kterých taky neřeknu nic dobrého. Ti to ale prodali Federal Cars. Je otázkou, zda tam zůstal původní personál? Prodej a servis jsou dvě rozdílné věci!
 
Máte pravdu, byli to Pelechové. Ti tam prý působili ještě loni na podzim. Kvůli jejich nemístnému šetření na mzdách personálu se jim podařilo zbavit se nejkvalitnějších mechaniků, kteří odešli za lepším. Rovněž úroveň obou pánů na příjmu oprav byla žalostná (pokud je pravda to, že jeden z nich donedávna nosil přepravky se zeleninou v předchozím zaměstnání, mnohé se tím vysvětluje - ne každý může dělat jakoukoli práci). Naopak v oblasti prodeje vozů došlo k velmi podstatné změně k lepšímu jmenováním pana Josky do funkce šéfa prodeje (snad předloni nebo loni). To byl člověk na svém místě. Ale kdo z původního osazenstva tam zůstal i za nových majitelů či odešel, o tom už nemám informace.
 
Tak až tam budete jezdit na servis, modlete se, aby Vám nezničili auto jako loni mému příbuznému. Po vyměně motorového oleje dotáhli vypouštěcí zátku vany jen rukou a ta se za pár dní uklepala, vypadla a po okamžitém úniku oleje se motor zadřel. Následovaly neskutečné a nechutné tahanice jak s personálem servisu, který se pokoušel ze zavinění vylhat, tak s tehdejšími majiteli. Až po té, co můj příbuzný zapojil do řešení celé záležitosti právníka, se jeden z bratrů tehdejších majitelů začal chovat racionálně a celá věc byla po několikaměsíčním handrkování vyřešena odkupem auta za cenou obvyklou. Naopak druhý bratr přestal komunikovat úplně. Takže autorizák MAZDA v Liberci? No to ani omylem!!
Née tam servis née ? jsem z Prahy.. Cena v Liberci je trochu jiná než u nás na novém autě ? ohledně servisu ? nechal jsem tam dát tažné ? řekli nám že to bude trvat 14 dní.. Takže v Liberci máme nové auto asi jako na výstavu ?? jako chápu když mi v Praze řeknou tažné bude trvat 3 dny.. Njn.. Stane se.. PRAHA. Ale v Liberci 14 dní? ??? Co je to za nesmysl. Jenomže pak řešit STK po roce atd.. Njn.. jsem si říkal buď chtějí mít nové auto v prodejně ? klasika.. Nebo servis stojí za nic. ? Děkuji.
 
Back
Top