• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Gumová vana do kufru wagon

Autobusek

nový člen
21
Mazdar všichni! Jsem teprve čerstvým majitelem tohoto auta, tak se teprve rozkoukávám a zjišťuju, co všechno budu na autě potřebovat udělat. Tak se tedy omlouvám již předem za dotazy, které mohou někomu připadat hloupé :). První věc by mě zajímala, jestli někdo z vás má v kufru gumovou vanu, popř. od jakého výrobce. Na netu jich je hned několik typů, a nedělám si iluze, že rozměry vždy sedí na milimetr přesně. Může mi někdo z vás doporučit konkrétní typ, který dobře sedí? Popřípadě může někdo nafotit detail u hrany kufru? Zajímalo by mě totiž, jak je to tam vyřešený, aby případná voda/bordel z vany nevytekla, když je podlaha vlastně v rovině s hranou.
Děkuji!
 
Pouzivam uz niekolko rokov gumovu vanicku od Rezaw Plast, sedi dobre + na nej drzia veci a nelietaju po kufri.
 
Používám, sedí dobře, věci nelétají ani při trochu ostřejší jízdě.
Samo, když jedeš kudlu tak, ty věci jedině přichycené, ale kudlu myslím, fakt hodně na hraně auta.
 
Pokud chceš vědět, co vse můžeš řešit tak koukni na Moje auto tady na klubu, kromě praskající palubky spolujezdce, jsem z běžných závad řešil asi vše :D

"Gumu" mám jinou než Rezaw, po předchozím majiteli, nevím co to je ale je to spíš plast s vysokým okrajem jak guma a litá v tom úplně všechno :D
 
Rigum

Gumarny Zubri. Najdes na netu


@no_hits - nebyl by nahodou na tu palubku uplne idealni 303 Aerospace protectant od tebe z prace? To je udajne ucinny bojovnik proti UV zareni coby ochrana plastovych povrchu. Sam nad tim premyslim. Recenze z Usa jsou velmi dobre
 
Obávám se, že vzhledem ke stáří auta už je na takovou péči pozdě. Používám poorboys natural look. Ten to trochu naimpregnuje, UV ochranu to trochu taky má a mě to stačí
 
Díky za odpovědi. Ta polská vana nevypadá vůbec špatně. Asi to zkusím. Potřebuju to řešit rychle, protože interiér toho auta je vcelku zachovalý, a z kočárku většinou vždycky upadne nějaký smetí nebo sníh/voda. Tak to nechci hned na začátku zaprasit...

Jinak o palubce jsem četl, že na slunku popraská ten povrch. Ten můj je zatím OK. Helmut parkoval asi ve stínu. Ale jestli by ten Aerospace fungoval, bylo by to jako prevence skvělý, i když 300,- za tři deci je taky celkem dost.

@no_hits - jo, ty máš káru vymazlenou, četl jsem. Já budu řešit asi jenom zásadnější věci, tj. keyless tlačítka na dveřích (spolujezdec nefunguje) a zadní spodní ramena - ty už jsou rezavý víc než by bylo dobrý.
 
Kamosovi minuly tyden z niceho nic praskla palubka na Avensisu t25 (takze cca 2003 rok). A fakt skarede, cely tunel u budiku primo pred volantem. Je to fakt hodne videt a je to hnusny ..
 
Tak včera přišla vana a sedí krásně! Viz přiložená fotodokumentace. Samozřejmě byla srolovaná, takže si musí ještě sednout, což se stane při nejbližším slunečném dni :).

IMG_20230308_121957.jpgIMG_20230308_122018.jpgIMG_20230308_122035.jpg
 
Takze Rezaw Plast opat nesklamal, to som rad. Pouzivame tuto vanicku aj v druhom aute a spokojnost taktiez.
 
No jsem spokojený. I ty protiskluzové čudlíky vypadají funkčně. Z čeho mám ale dneska ještě větší radost, a to s vanou teda souvisí jenom trochu, je skutečnost, že se mi do kufru vlezl kočárek Roan Emma, což se mi před koupí Mazdy nikde nepodařilo ověřit. Takže pro ty, které to zajímá, přikládám foto důkaz, že i tak velký kočárek lze do auta pohodlně naložit, a k tomu je tam akorát tři centimetry boční rezerva.

IMG_20230308_101827.jpg
 
Rezaw je fajn, akorat je strasne napajcovany vonavkou...Zubri zase smrdi gumou...si clovek nevybere :D
 
Zubří jsem se právě trochu bál kvůli gumovýmu smradu. Rezawu teda taky, ale nakonec mě překvapil svojí pachovou neutrálností :)
 
Back
Top