• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

JaMiJova herna

Co hrajete za hry na pc?
Já dost hrál wotko,ale přístup wg me odradil po 26K bitvách...presedlal sem na wt a ted sem v alfa testu Armored Warfare...sem tankista a letec amatér,herní :)
 
:) ... hrál jste někdo už Zaklínače 3 na PC? byly by nějaké reference? :)
 
Ještě jsem nehrál, ale dva kolegové jo a jsou z toho úplně na větvi :) každopádně ja hraju na PC a poslední dobou hlavně Warthunder, hlavně tanky :) hrál jsem taky WoT, ale Warthunder mi sedí mnohem víc
 
to armored warfare jsem teda nehral, ale podle videji to vypada jako wotko v blede modrym....
 
Máš recht,je to wotko jinak,jen rozdíl je ve strojích,v AW jsou moderní až současné,teda budou a tvrdí ze tam budou jen tanky který opravdu byly zařazeny v armádě,jé to pořád ještě test CBT.Takže dost nedokonalý,ale po wotku to přináší svěží vítr mezi hráče,aspoň za me teda :)

odesláno z mobilu
 
no ja jsem hral spouuuuuuustu her. a jedna z posledních bylo WoT a pravda je taková, že mě to přestalo po dvou letech bavit. Předem se omlouvám za výraz, ale s vymrdanýma Polákama se fakt hrát nedá. ... no a momentálně když hraju, tak chvili Diablo 3.
Jinak právě ten Zaklínač 3 by mě docela zajímal jak se tváří. Jestli je taky tak neodladěny jako předešlé díly. Hardwarově krvavě náročný, ale za to co požaduje, tak hrač dostane minimum. No a například ve dvojce, se chvástat otevřeným světem, kde ale musíte chodit jenom po cestach, nemužete přeskočit miniplůtek a podobne, tak si tak otevřený svět opravdu nepředstavuji. Jinak dohrál jsem 1 i 2 díl... jako příběh je fakt pecka ;) to jo... ale ta hra.. noo ...
 
Ja taky prave nemam cas hrat. Ale original jsem si koupil. Na steamu uz mam kolekci peknou. Nakupuju ve slevach, vyraznych. Jinak to kaslu... no ale GTA5 to uz proste... jsem pro tu vatu sahnul :D
 
Back
Top