• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

podvozek Klepání v zadní části vozu

milan3

člen KLANu
86
Občas mi lupne v zadní části vozu, jakoby od podvozku. Ránoo nic a odpoledne je to slyšet, vždy, když se třeba rozjíždím z křižovatkly a někam točím. Nesetkal jste se s tím někdo?
A tlumiče to nejsou, ty se měnily a dělá to stejně.
Auto mám ještě v záruce, ale v servisu taky nevěděli, bude se hledat dál.
Dotaz jen proto, aby jsme kdyžtak ulahčili práci a zkrátili čas ;)
 
Uprimne, občasné bouchnutí slyším také. Ale nenašel jsem ještě logiku.
Od předku to dělá běžně, stačí zatočit trosku víc a přejet hrb a zní to jako tlumič na doraz. Standardně když vyjíždím od baráku.
 
Mně právě nic nikde neklepe a to jsem citlivej na zvuky. Toto začalo dělat cca před 2 měsíci. A teď ráno zase nic, ale očekávám, že odpoledne to uslyším :-(
 
Tak dneska cestou ze Slanýho do Kladna, asi 17 km jsem slyšel taky takový lehký bouchání ze zadu. Myslel jsem, že to dělá 1,5 l petka ve dveřích, ale ta tam drží fest. V kufru taky nic na volno neleží, tak jsem zvědavej jak se to vyvrbí. Je pravda, že u slánskýho Kauflandu na parkovišti, jsem trochu načechral ty plasty dole pod motorem o obrubník, ale to lehký bouchnutí fakt jde zezadu.:confused:
 
Tak nakonec po bádání se zjistilo, že je to zepředu. Tak to asi vypadá na horní uložení, uvidíme po opravě
 
Možná bych ještě omrkl zadní tlumiče. Mně když tenkrát pravý zadní vytekl,též mi zadek klepal.
 
Back
Top