• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

motor Klimatizácia jemne vibrácie

MJMuftis

nový člen
3
Ahojte, nedávno som si zabostaral Mazda 3 G120 sedan 2017 a je to moje prvé auto s klímou pôvodná 22 ročná Toyota ju nemala takze nevedel som ake je to mať klímu.

K otázke: pociťujem pri spínani kompresora na pedáloch jemne vybracie. Je to normálne ? To že klesajú a zvyšujú sa otáčky je mi jasne a poznám to z iných aut len neviem ci pri tejto Mazde je normálne aj tá vybracie.

Ďakujem
 
Mám totéž auto a nic takového nepozoruji. Respektive u této Mazdy ani nepoznám že běží klima kompresor (je zde už moderní klouzava varianta kompresorů, která nekope při sepnutí či vypnutí) narozdil od předešlé kia ceed kde to bylo citelne až příliš a auto přišlo i o výkon.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Ok ďakujem za odpoveď.

Keďže som to kupoval priamo od Mazdy tak snáď sa na to pozrie servis rámci záruky.
 
Servis originál ti na 99% tvých potíží odpoví že dle nich je to v normě a běžné. Bohužel tam lze řešit jen skutečně viditelné nedostatky..

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
tiez si myslim ale bol som sa akurat previest Mitsubishi ASX a tam to zopnutie na volnobech citit este vyraznejsie takze skor moj osobny pocit.

Inac auto super a zvykam si ze mam aj nejakych pomocnikov
 
Taková blbá otázka. Moje trojka má aktuálně 5 let a klimu jsem nikdy neřešil a používám ji čistě sporadicky. Dnes testuji, jak na tom je a během pár vteřin ledový vzduch a žádný smrad. Jen ledový vánek. Má smysl tedy nechat kontrolovat a platit nebo na to kaslat?
 
Back
Top