• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

podvozek Kontrolka servisu - rotace pneumatik

TomT

rodinný člen KLANu
597
Hoši, měl bych dotaz. Dneska se mě rozsvítila kontrolka "servisu". Takový žlutý klíč. Ale v infotaimentu mě to ukazuje "problém" u rotaci pneumatik. Nějak jsem nenašel co tomu vadí (do servisu sem ještě nevolal). Tak se chci zeptat, co s tím. Jestli to je něco důležitého nebo to mám vypnout v infotaimentu a nebo raději zavolat do servisu.

Tady obrázek co myslím.
rotace.jpg
 
Nie je to len upozornenie zeby si mohol si ist dat skontrolovat rotaciu pneumatik? Akoze nie je ziadny problem, len preventivne.
 
Hoši, měl bych dotaz. Dneska se mě rozsvítila kontrolka "servisu". Takový žlutý klíč. Ale v infotaimentu mě to ukazuje "problém" u rotaci pneumatik. Nějak jsem nenašel co tomu vadí (do servisu sem ještě nevolal). Tak se chci zeptat, co s tím. Jestli to je něco důležitého nebo to mám vypnout v infotaimentu a nebo raději zavolat do servisu.

Tady obrázek co myslím.
Zobrazit přílohu 6145

Ahoj to je ,že máš přeházet kola aby se stejně sjížděla přední za zadní levý za pravý.Bud tam nastav větší počet km nebo to vypni jako já a máš klid.
 
Nejspis Ti to tam automaticky nastavili, nez Ti vuz predali v salonu. Me to tam treba ani nedavali. Ale jinak je to popsane doporuceni v manualu, ze by se to melo delat po kazdych deseti tisicich km.
 
Jo to bude ono no. Určitě to tam je už od dealera, protože když sem si to procházel pak doma, jak jsem s tím dojel poprvé, tak sem tam něco takového viděl.
A 10k km jsem najel před pár dny, takže se to ozvalo.
Teď otázka, zda to nechat teda prohodit a nebo to vypnout a kašlat na to.
jinak díky kluci za info :).

Edit: Tak jsem pro jistotu zavolal ještě do AutoEfekt Zlín a pán na telefonu řekl, že to mám vypnout. Tak to vypnu. Stejně na konci prázdnin mě dorazí nějaká zásilka z Japanu, tak si to u nich pak nechám namontovat a třeba si nechám i ty kola prohodit, když už tam pojedu.
 
Poslední úprava:
Back
Top