• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika LED světla

Tankboy

nový člen
23
Nazdar lidi , mám dotaz na ty co mají full led světla. Jak Vám funguje naklápění světel ?? Auto jsem koupil na jaře , takže teprve teď jezdím celkem v noci a ta potvora svítí tak dva metry před auto a dál ani ťuk. Se s tím nedá jezdit. Po nastartování se ani nepohnou, ale vím že to fungovalo,dřív bylo vidět jak jsem zaparkoval, zatáhl ruční brzdu a světla se sklopili dolu. Dá se udělat nějaký test nebo reset ?? Sice jedu na konci měsíce do Mazda servisu, tak to budu zřejmě reklamovat.
 
Díky za odpověď, pojedu příští týden do servisu, nechám to prověřit. Pak dám vědět. Se s tím vůbec nedá jezdit v noci. Svítí to akorát fakt dva metry před auto.
 
Tak vyřešeno. Stačilo je seřídit , konečně něco vidím v noci. Prej tak rozhašený světla už dlouho neviděli. Tak aspoň tak ?
 
Tak beru zpět? 31.8 světla seřízené, krásné to svítilo . 3.9 ráno jedu do práce za tmy, svítí to fajn . Večer jedu za tmy domu a jediné co vidím jsou vrcholky stromů ,svítí zas moc nahoru. Takže to jdu reklamovat ať s tím něco udělají, se s tím v noci nedá jezdit ? Jinak někdo nějaké nápady proč to tak blbne !?
 
Nivelace je špatná. Tzn můžeš mít bu´dto rozbité senzory na nápravě nebo odháknuté od spojení s nápravou. Tohle je často příčinou, ale většinou je to 100 nefunkční a ne jednou ano a pak ne.
 
V pondělí jedu do kodecaru , dneska ráno jsem tankoval do plna ,jakmile jsem nastartoval , tak se rozsvítili světla a bylo vidět že sjeli dolů . Ale pořád svítí moc vysoko. Mám za to , jestli se nějak nezaseklo čidlo na zadní nápravě . Tím pádem světla svítili do země , borci to seštelovali, jak to bylo zaseklé, a teď se to nějak asi rozhejbalo, takže to světla zvedlo. No nechám to hodit na zvedák a uvidíme . ?
 
Nazdar vážení ? Takže do Kodecaru jsem nedojel, skončil jsme u p Mikuše v Palkovicích. Světla seřídil fofrem, neb mám dovolenou a už jsem měl být pryč . Tímto p .Mikušovi chci poděkovat , velice moc poděkovat . Takže světla jsou znovu seřízené a uvidíme jak to bude . Budu referovat, jak pokračou LED světla. Tak zdravím všechny Mazďáky a dám vědět , jak to vypadá po týdnu. Jestli blbnou, nebo nějaký šotek? Takže nazdar a slivovici čest ??
 
Takže jsem zpět . Mám dotaz. Na ty , kteří mají CX3 2020 samozřejmě LED světla. . Mrknul bych se sám, ale nemám to kde zvednout a na parkovišti se mi nechce pod auto, ještě by mě mohl někdo přejet. Potřeboval bych zjistit, nebo jestli někdo skutečně víte, zda na zadní nápravě je opravdu to náklonové čidlo. Potřeboval bych to ověřit na jednu teorii. Pokud někdo víte, napište Thanks?
 
V náhradních dílech ani na autě jsem nenašel nivelační senzor. Problém je, že máme 4x2 a ta má torzku namísto multilinku, kde by senzor dával smysl.
 
Back
Top