• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Lepší anténa

M3grey

rodinný člen KLANu
2 097
Ahoj,
resil jste uz nekdo lepsi antenu na M3 BN? Z prijmu radia jsem doslova zoufaly, neco tak tragickeho jsem fakt dlouho nezazil (mozna jeste kdysi u Favoritu). V servisu to bylo, dle nich je prijem standardni. Dle me je tristni. Pokud to srovnam napr.s Fordem, ktery ani viditelnou antenu nema, je to 1000 a 1!

Cili premyslim, jak tomu pomoci? Lepsi antena, napr.s kratsim prutem? Nejaky zesilovac signalu? Resil nekdo?

P.S.: toto tema jsem ve vyhledavani nenasel. Pokud tu je, tak prosim presunout.
 
hm.. na svojej M3 2018 tento problem nepozorujem.. alebo sa nepohybujem v oblasti so slabym FM signalom.. ci myslis DAB?
 
Může se stát, že je špatný kontakt, konektor atp. Rádio má diagnostiku síly signálum, do diagnostiky se myslím leze trojhmatem, vedle stojící auto by mělo ukázat při stejné frekvenci stejnou hodnotu. DAB pokrytí je zatím slabé, taky se mi opel furt (Vysočina, Olomoucko) přepíná z DAB na FM a zpět.
Jo a pozor na rušení LEDkami.
 
Poslední úprava:
Může se stát, že je špatný kontakt, konektor atp. Rádio má diagnostiku síly signálum, do diagnostiky se myslím leze trojhmatem, vedle stojící auto by mělo ukázat při stejné frekvenci stejnou hodnotu. DAB pokrytí je zatím slabé, taky se mi opel furt (Vysočina, Olomoucko) přepíná z DAB na FM a zpět.
Jo a pozor na rušení LEDkami.
Můžu jen potvrdit. Některý LEDky dokážou zabít FM úplně do mrtě - na Civic jsem jakš takš pochodil až s 3 sadou ledek a feritovejma útlumama
 
Mam rovnaky problem s prijmom resp. zasumenym radiom, je jedno ktora stanica. Predpokladam teda, ze to bude vymenenymi LED ziarovkami.
Viete prosim odporucit konkretnu znacku/typ do interieru, kde nepozorujete tenot problem?
 
Back
Top