• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Levé zrcátko se třese

Pavel Maly

nový člen
6
Zdravím všechny. Právě jsem si dovezl CX-30 z Říše. Cestou pro rychlosti 120 km/hod a výše se mi jemně třáslo levé zrcátko, nemyslím celé s plastovou konstrukcí. Objekty v něm jsou jemně "rozmazané", pravé je OK, tedy obraz ostrý. Máte někdo tip nebo do servisu. Děkuji Pavel Malý
 
Ahoj. Nebudu tvrdit že je to tak vždy, ale dost často za to může drobná vůle mezi sklíčkem a tou elektricky sklopnou základnou na který je sklíčkno nacvaknutý. Stačí sklíčko vycvaknout, podlepit nějakou tenkou plstěnou hmotou (nebo nějakou tenkou pěnou , prostě čímkoliv měkkým), sklíčko znovu zacvaknout a vibrace by měli přestat.
 
Zdravím všechny. Právě jsem si dovezl CX-30 z Říše. Cestou pro rychlosti 120 km/hod a výše se mi jemně třáslo levé zrcátko, nemyslím celé s plastovou konstrukcí. Objekty v něm jsou jemně "rozmazané", pravé je OK, tedy obraz ostrý. Máte někdo tip nebo do servisu. Děkuji Pavel Malý
Jety nebo novy ? Novy jel bych servis.
 
Servis rozhodně nic nepytlikuj doma !
Nic nevyřeší,mám opravované v servisu a stejně se zase chvěje.Alevzkusit může,zvlásť když je v zaruce.Až budu mít čas rozhážu kryt zrcátka a zkusím ten Maxův postup.
 
Nemůžu teď najít fotku toho zrcátka rozebranýho abych nějak ukázal místa kde se to podlepuje, ale snad ten princip "vo-co-gou" je pochopitelnej.
Nejsem si teď jistej, ale buď v autorizáku to zrcátko vymění a nebo ho taky takhle podlepí a tím trochu upevní.
 
Ještě dodám jedno info. Podařilo se mi dohledat oficiální TSB na vibrující řidičovo boční zrcátko, kde můžete vidět jak to mají řešit v Mazdě
 

Přílohy

  • TSB-09-031-21.pdf
    311,2 KB · Zobrazení: 58
Back
Top