• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

motor M3 X180 zvuk z motoru

Jan Mikulinec

nový člen
2
Zdravím,

rád bych se zeptal majitelů M3 X180 (popř. CX30), od novosti se někde od motoru ozývají kovové zvuky pravidelně vždy vypozorovatelné při zrychlení na dvojku, trojku mezi cca 2100-2500 otáčkami, pak zvuk zmizí. Pří prudké akceleraci nebo naopak velmi pomalém rozjezdu tyto zvuky nepozoruji..
Setkal se někdo s podobným ? Je možné, že to je normální projev nebo nějaká rezonance.
No každopádně budu muset sjet stejně do servisu na reklamaci zadních dvěří a u řidiče, které nelícují v místě B sloupku snad o půl cm a mám pocit, že od novosti, když jsem auto přebíral to bylo ok.

Díky za info
 
Ano, pozoruji něco podobného. Mám M3 X180 manuál. Pozoruji často tento zvuk když je motor dostatečně zahřátý, většinou po nějaké dálnici apod. Je to takový plechový zvuk, ovšem neprojevuje se jen při zrychlení z dvojky a trojky. Někdy stačí stát na místě a tůrovat to a ten zvuk je tam taky. Hlásil jsem tuto věc svému dealerovi, ten na mě koukal jak kdybych spadl z třešně. Samozřejmě nic nenormálního nenašli při kontrole.

Kdyby si nějak s tím uspěl, tak dej prosím vedět. Já se učím žít s tímto zvukem :(
 
Back
Top