• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Mazda3 BP - osuchane tlacitka okien

gemb

člen KLANu
34
Mam najazdene 41 tisic, toto som spozoroval asi pri 35 tisic, rv.2019/9. Paradox je, ze su to tlacitka ktore sa skoro vobec nepouzivaju....tlacitko rucnej brzdy a tlacitko stahovania okna u spolujazdca...v oboch pripadoch to iste, zacala sa odlepovat folia na tom tlacitku. To strieborne je proste nejaky polep. Ma niekto rovnaku skusenost? Na najblizsej serviske to budem reklamovat.

WhatsApp Image 2022-04-11 at 18.31.09 (1).jpeg WhatsApp Image 2022-04-11 at 18.31.09.jpeg
 
No já to teda zatím nemám, najeto 47000km. Doufám že to mít nebudu, bo bych byl dost nas....j. Rozhodně reklamovat, to je ten nesmyslnej klavírní lak, co se pouhým pohledem poškrábe . Napiš jak dopadls.
 
Já teď kupoval skyX, 10/2019, najeto 42 000 a zatím bez problému. Nepoužíval si třeba na interiér nějakou agresivní chemii?
 
to @gemb .No ještě mně napadlo, jestli s autem třeba jezdí manželka či přítelkyně a má delší nehty, tak to mohla oloupat, nevědomky. Jinak teda nevím jak ty, ale já a jistě spousta dalších stahuju okénko a používám el.ruční brzdu. Nechápu jak tyhle celkem frekventovaný tlačítka nepoužíváš?
 
Tak já okna na autě snad ještě ani neotevřel. Max. otevřu okénko řidiče, když si vyzvedávám parkovací lístek, jinak vůbec. A tlačítko ručky používám jen, abych ji deaktivoval, aby se sama nezatáhla. Sama se zabrzdí i odbrzdí, tak také není potřeba na ni šahat.
 
Já tedy taky používám tlačítko ruční brzdy pořád, nemám rád to zvláštní rozjetí, kde sice není nutné ji vypínat, ale auto se na můj vkus divně odtrhne, takhle když ji vypnu, tak je krásný hladký rozjezd. Ale to je trochu off topic. Ohledně loupání potisku, to je zvláštní, trochu se tedy bojím, jak budou po nějaké době vypadat, když se intenzivně používají.
 
tak to mám asi ještě hloupý zažitý zvyk z původních aut s mechanickou brzdou :)
 
Mam najazdene 41 tisic, toto som spozoroval asi pri 35 tisic, rv.2019/9. Paradox je, ze su to tlacitka ktore sa skoro vobec nepouzivaju....tlacitko rucnej brzdy a tlacitko stahovania okna u spolujazdca...v oboch pripadoch to iste, zacala sa odlepovat folia na tom tlacitku. To strieborne je proste nejaky polep. Ma niekto rovnaku skusenost? Na najblizsej serviske to budem reklamovat.

Zobrazit přílohu 40019 Zobrazit přílohu 40020
Ahoj, mej jsem to stejne u ridice / stahovani okynek, https://www.mazdaklan.cz/threads/vr...e-palubni-deska-plato-sloupky.3971/post-96004, reseno v ramci zaruky vymenou
 
Back
Top