• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Mazdasraz Vysočina 2019 - 20. a 21. července

Jirka_MN

výkonný člen KLANu
150
Ahoj všem,

omlouvám se, že nahazuji téma letošního srazu na Vysočině až nyní, ale zkrátka některé věci jsou přeci jen stále přednější... Tak doufám, že pozdní vytvoření tématu nikoho neodradí od účasti... ;)

Každopádně, rád bych Vás tímto pozval již na tradiční Mazda sraz na Vysočině, který bude letos poprvé dvoudenní a v podobném termínu jako loni - sobota 20. a neděle 21. července. Máme připravený pěkný program, ale hlavně i plno soutěží - pochopitelně s krásnými cenami.

Nebudu to dále zbytečně rozebírat, kompletní informace jsou v následujícím článku - http://www.mazdanews.cz/2019/07/mazdasraz-vysocina-2019-aneb-co-byste.html

DŮLEŽITÉ - Je třeba vyplnit hlavně onen registrační formulář, především kvůli stravování.

Pokud byste měli nějaké dotazy, neváhejte se na mě obrátit! :cool:
 
Přijedu.Registrační formulář vyplněn a odeslán.

Budeme samozřejmě rádi, když dojedete :cool: ale vyplněný registrační formulář mi zatím nepřišel... což je divné!

Pokud by problém nadále přetrvával, vymyslíme to jinak :)
 
S nejvetsi pravdepodobnosti nestihnu zacatek, mohl bych se pripojit po obede nebo az na letisti.
Je to mozne nebo nema cenu jezdit?
 
S nejvetsi pravdepodobnosti nestihnu zacatek, mohl bych se pripojit po obede nebo az na letisti.
Je to mozne nebo nema cenu jezdit?

Ano, určitě je to možné! Ale tak či tak vyplňte onen registrační formulář, co je v článku a pak se na místě hlaste u organizátorů pro zaplacení vstupného a obdržení dárečků.
 
Ano, určitě je to možné! Ale tak či tak vyplňte onen registrační formulář, co je v článku a pak se na místě hlaste u organizátorů pro zaplacení vstupného a obdržení dárečků.
Ve formulari bych mel byt uz nejakou dobu, Milan Radfire M. (ten bez obeda)
 
Děkuji tímto všem, co se podíleli na organizaci tohoto skvělého srazu a zárověn malá omluva za můj odjezd po anglicku.Počasí nejisté,cesta daleká.D1 dvakrát stau Praha průtž mračen.
 
Děkuji tímto všem, co se podíleli na organizaci tohoto skvělého srazu a zárověn malá omluva za můj odjezd po anglicku.Počasí nejisté,cesta daleká.D1 dvakrát stau Praha průtž mračen.
Moc děkujeme, a samozřejmě to chápu!
 
Perfektní sraz a moc jsem si ho užil ;) Rád jsem všechny známé viděl, nové tváře poznal, oledkoval, orámečkoval a pokecal i když jsem byl jen na skok :D :cool:
Organizátorům klobouk dolů za perfektní organizaci a už teď se moc těším na další ročník! ;)

GALERIE vytvořena :snaphappy:

Mazdár :troll:
 
Back
Top