• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

podvozek Měření tlaku v pneumatikách a typ zimních kol

Lenka

nový člen
4
Dobrý den,
jsem už týden hrdou majitelkou Mazdy 2, r.v. 2016. Chtěla jsem si objednat zimní pneumatiky a zarazili mě dotazem, jestli mám přímé nebo nepřímé měření tlaku v pneumatikách.
Bohužel jsem to v papírech nenašla, poradíte mi, jak to zjistím? Resp. vy určitě budete vědět, jaké má tato Mazda měření pneu? Případně doporučíte mi, jaké pneu si na ni mám nejlépe koupit? :innocent::blush: Typ pneu je:Typ pneumatik je 185/60 R16 86H. Moc děkuji ?
 
Test je pro jiný rozměr a všichni už ví, že jiné rozměry nemusí být automaticky se stejnými výsledky!
 
Děkuji!


Děkuji!
Z těch tří bych si vybral Goodyear UG9+. Při +- stejné ceně bude mít vyšší kilometrový proběh než zbylé dvě značky (bohužel už i Michelin "dorovnal" Continental). Přeju hodně pohodových kilometrů. :cool:
 
Back
Top