1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
 2. Podložky pod RZ s logem MazdaKlanu

  Ahoj Host, naši členové neúnavně vymýšlejí, kromě již několika realizovaných dodávek kvalitního oblečení, další identifikační znaky s logem MazdaKlanu, tentokrát se jedná o podložky pod RZ. Pokud máš zájem, hlasuj v anketě tamtéž.

  Dismiss Notice

Mazda2

Zde se probírá všechno, co se týká aktuálně nejmenšího automobilu značky Mazda na evropském trhu, modelu Mazda2 vyráběného od roku 2003 už ve třetí generaci.

 1. Mazda2 (DY)

  Mazda2 (DY)Zde se probírá všechno, co se týká aktuálně nejmenšího automobilu značky Mazda na evropském trhu, modelu Mazda2, a to první generace s kódovým označením DY, vyráběného od roku 2003.
  Diskuze:
  4
  Zprávy:
  22
  Nejnovější: Krytka střešní ližiny dezonil, 4. 6. 2017
  RSS
 2. Mazda2 (DE)

  Mazda2 (DE)Zde se probírá všechno, co se týká aktuálně nejmenšího automobilu značky Mazda na evropském trhu, modelu Mazda2, a to druhé generace s kódovým označením DE, vyráběného od roku 2009.
  Diskuze:
  1
  Zprávy:
  1
  Nejnovější: Mazda2 1.4 CD shr3k, 12. 2. 2016
  RSS
 3. Mazda2 (DJ)

  Mazda2 (DJ)Zde se probírá všechno, co se týká aktuálně nejmenšího značky značky Mazda na evropském trhu, modelu Mazda2, a to třetí generace s kódovým označením DJ, vyráběného od roku 2014.
  Diskuze:
  4
  Zprávy:
  7
  Nejnovější: Mazda 2 (DJ) - obecně Milda, 25. 5. 2017
  RSS
Řadit podle:
Titulek
Odpovědi Zobrazení
Poslední zpráva ↓
 1. Nejsou zde žádná témata k zobrazení.

Nastavení zobrazení témat

Nahrávání...