1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
 2. Ahoj Host,

  dovolte nám předem několik poznámek k problematice ochrany osobních údajů na těchto stránkách. Veškeré osobní údaje, které zpracováváme a které jsou uživatelem zadávány při registraci, spadají pod oprávněný zájem - údaje jsou nutné k provozu internetového fóra a k věkovému omezení jeho uživatelů (nad 13 let). Zpracovávané osobní údaje lze kdykoliv odstranit pomocí funkce Odstranit účet. Mimo osobních údajů zadávaných při registraci zpracováváme (a periodicky odstraňujeme) IP adresy příchozích návštěvníků formou logů. Tyto de facto technické údaje jsou nezbytné pro diagnostiku, vyhledávání možných bezpečnostních incidentů atp. a taktéž spadají pod oprávněný zájem. Jiné osobní údaje nezpracováváme, ani nevyžadujeme.

Mazda2

Zde se probírá všechno, co se týká aktuálně nejmenšího automobilu značky Mazda na evropském trhu, modelu Mazda2 vyráběného od roku 2003 už ve třetí generaci.

 1. Podřízená fóra

  Mazda2 (DY)

  Mazda2 (DY)Zde se probírá všechno, co se týká aktuálně nejmenšího automobilu značky Mazda na evropském trhu, modelu Mazda2, a to první generace s kódovým označením DY, vyráběného od roku 2003.
  Diskuze:
  4
  Zprávy:
  22
  Nejnovější: Krytka střešní ližiny dezonil, 4. 6. 2017
 2. Podřízená fóra

  Mazda2 (DE)

  Mazda2 (DE)Zde se probírá všechno, co se týká aktuálně nejmenšího automobilu značky Mazda na evropském trhu, modelu Mazda2, a to druhé generace s kódovým označením DE, vyráběného od roku 2009.
  Diskuze:
  2
  Zprávy:
  2
  Nejnovější: Palivový filter mazda 2 1.3 55 kw Blooder85, 12. 2. 2018
 3. Podřízená fóra

  Mazda2 (DJ)

  Mazda2 (DJ)Zde se probírá všechno, co se týká aktuálně nejmenšího značky značky Mazda na evropském trhu, modelu Mazda2, a to třetí generace s kódovým označením DJ, vyráběného od roku 2014.
  Diskuze:
  7
  Zprávy:
  81
  Nejnovější: Mazda 2 (DJ) - obecně Max6, 5. 5. 2018
Řadit podle:
Titulek
Odpovědi Zobrazení
Poslední zpráva ↓
 1. Petroneella
  Odpovědi:
  0
  Zobrazení:
  87
 2. shr3k
  Odpovědi:
  11
  Zobrazení:
  408

Nastavení zobrazení témat

Nahrávání...