• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé minisraz - středa 20.4. od 18:30 hod (nejen) předávka MazdaKLANího textilu Shell Švehlova

Předávka textilu mi vyhovuje lépe

  • ve čtvrtek 21.4. navečer

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkem voličů
    4

Vitus

správce
Člen týmu
Zprávy
5 944
Bundy a trika jsou hotovy, prosím, zbavte mne té krabice v kufru a přijeďte si vyzvednout své ohozy :)))

Srázek jako obvykle na Shellce na Švehlovce ,-)
 
Poslední úprava:
Caf. No super uz som na to aj zabudol :). Ja Mozem kazdy vecer po 18tej.


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
 
Stavím se na kus řeči a kdyby měl @Vitus pro nás klanácké samolepky,bylo by to super.
 
v stredu budem otec v sukni... chcel som teda zobrať malú na chviľu zraz, nech má odmalička technický základ :D ale nepasuje mi to ani časovo v ten deň, proste mi to nevychádza

vyzdvihnem si mikinu teda pri najbližšej ďalšej udalosti
 
Opět velmi příjemný sraz, pokecali jsme, vyzkoušeli diagnostiku, prostě pohoda. Díky všem :)
 
no a hlavně jsme vidělí po dlouhé době Alešovu opravenou fajnovou GH s novými výfuky = paráádička :) Příště nám musíš zatůrovat při teplém motoru ,-)
 
Kuurňa, tomu říkám účast! Super kucí ;)
Taak to se těším na @Alamaster -ovi výfuky , až je uvidím naživo. Z dálky na fotce vypadají hodně libově. Dokázal bych si je představit i na těch GJčkách :happy: :)
 
Skvelý zraz chlapi, nová bunda sadla ako uliatá a hneď na mieste aj zahriala :). Teším sa na ďalšie akcie.


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
 
Back
Top